Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

Nocny Rajd Rowerowy

Nocny Rajd Rowerowy

Po raz kolejny w mieście ruszy Nocny Rajd Rowerowy! Wybierz się na wycieczkę przez miasto na dwóch kołach.

23.09.2017 r. MOSiR zaprasza na Nocny Rajd Rowerowy. Rowerzyści z Rudy Śląskiej i okolic na jednośladach będą mieli okazję przejechać się późnym wieczorem po Rudzie Śląskiej.

Rajd rozpocznie się zbiórką uczestników na dużym parkingu przy basenie letnim w Nowym Bytomiu przy skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Ratowników, a koniec trasy ustalony został na Rybaczówkę, gdzie na uczestników będzie czekał poczęstunek. Zbiórka rowerzystów o godzinie 22:00. Mile widziane wszystkie elementy, które sprawią, że uczestnicy wyglądać będą wyjątkowo (światełka, flagi, ciekawe stroje).

Ze względu na to, że organizator planuje poczęstunek dla uczestników Nocnego Rajdu Rowerowego, prosimy o deklarowanie swojej obecności drogą e-mail: info@mosir.rsl.pl bądź telefonicznie (32) 342 33 50. Pomoże to organizatorom określić przybliżoną ilość "rajdowców". Widzimy się 23 września przy basenie!

Nocny Rajd Rowerowy

  Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • wola gnić

   Nocne Marki bydom ciś pod gora.

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Dodaj komentarz

  Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

  powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

  dodaj mój adres do newslettera.

  Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.