Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-02-15 20:00

  • Młody Gluś

Impreza już się odbyła.

Ornery BROAD - Koncert

Ornery BROAD - Koncert

ORNERY BROAD (Kwiatkowska, Sicińska, Wolski) to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem. Zapraszamy na koncert do pubu Młody Gluś w Bykowinie już 15.02 o 20;00!

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.
Za to zapraszają bardzo serdecznie na koncert!
Skład zespołu:

Natalia Kwiatkowska – Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej. Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

Eliza Sicińska - Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.

Można posłuchać je tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=zl8WJ0IG_v8&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=sYNnfDZG6ZY
https://www.youtube.com/watch?v=aGe_nJ80Tio

BILETY: 10/15zł

Młody Gluś, ul. 11 Listopada 7, Bykowina

Start: 20:00, 15.02.2018

  • 2018-02-15 20:00

  • Młody Gluś