Wiadomości z Rudy Śląskiej

AKTUALIZACJA! Dachowanie w Rudzie Śląskiej. Występują spore utrudnienia w ruchu [FILM]

 • Dodano: 2024-06-11 07:45, aktualizacja: 2024-06-11 13:39

Dziś na skrzyżowaniu ulic Czarnoleśnej, 1 Maja oraz Kokota doszło do groźnie wyglądającej kolizji, w wyniku której jeden z samochodów osobowych dachował. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Groźnie wyglądająca kolizja w Rudzie Śląskiej

We wtorek 11 czerwca br., na ruchliwym skrzyżowaniu ulic Czarnoleśnej, 1 Maja oraz Kokota w Rudzie Śląskiej, miała miejsce poważna kolizja dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów przewrócił się na dach. Obaj kierowcy, będący jedynymi osobami podróżującymi pojazdami, zdołali opuścić swoje auta przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejsce zdarzenia szybko przybyły trzy zastępy straży pożarnej, w sumie trzynastu strażaków, którzy zajęli się zabezpieczeniem miejsca wypadku.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia -  przekazuje mł. kpt. inż. Łukasz Latos, zastępca oficera prasowego Komendanta Miejskiego PSP w Rudzie Śląskiej. - Okoliczności dzisiejszego zdarzenia ustala policja - dodaje.

Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie wymagał hospitalizacji. Poszkodowana kobieta, po przebadaniu przez zespół medyczny, odmówiła przewiezienia do szpitala, twierdząc, że czuje się dobrze. 

Policja kontynuuje śledztwo w celu ustalenia dokładnych przyczyn wypadku.

Mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności podczas jazdy w tym rejonie.


Wcześniej pisaliśmy:

Dzisiaj rano (11 czerwca br.) na skrzyżowaniu ulic Czarnoleśnej, 1 Maja i Kokota w Rudzie Śląskiej doszło do kolizji, w wyniku której dachował samochód. 

Na miejscu są już służby porządkowe i ratownicze. Występują duże utrudnienia w ruchu. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Nagranie podesłane przez naszą czytelniczkę Beatę Szwarc-Krząkałę.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (9)    dodaj »

 • Mieszkanka

  Ojej, znowu te ratujące kamery g…no dały? No cóż dziwnego…. Tylko ludzi potrafią łoić na pieniądze, a poprawa bezpieczeństwa totalnie nieważna

 • Inżynier

  Typowa sytuacja na tym skrzyżowaniu. Od strony rudy płd. auto skreca na strzałce w prawo w strone Bielszowic a inny na czerwonym ciśnie prosto bo nie patrzy na sygnał tylko auto z przodu ruszyło to ja też jade. A Ci od Bielszowic mają zielone i dzwon w bok gotowy.

 • Schwarzwald

  Co tu ustalać? Kolejny raz zapala się zielona strzałka do osób skrecajacych na Bielszowice, kolejny raz ktoś z środkowego pasa widząć, że lewy jedzie, rusza na czerwonym z środkowego. Kamery RedLine nic nie dały, jak widać, ludzie dalej jezdzą zamysleni, rozkojarzeni i nie patrzą na światła, czas chyba pomyśleć o zdjęciu tej zielonej strzałki, no chyba, że czekamy aż ktoś zginie i wtedy ktoś o tym pomyśli.

 • żorż

  Jak już to prawy jedzie a nie lewy :) a druga sprawa podwójne combo = 1 mandat z systemu kamer czyli 15 pkt za czerwone śwatło i drugi z 6pkt? za kolizję czyli czasami można zostać już bez prawka

 • Gerwazy

  What?! Zielona strzałka to świetna rzecz- rozluźnia niejako skrzyżowanie, zapala się BEZKOLIZYJNIE, tylko barany nie patrząc na światła ruszają, bo ten obok ruszył.PATRZEC na znaki i sygnalizację, a wypadków nie bedzie.

 • Urwis

  A może zakazać jeżdzić samochodami co? Głupek zawsze zrobi coś głupiego.

 • Wkj

  Niestety kamery zdają się na nic. Wszyscy się spieszą jeżdżą nawet na czerwonym świetle

 • Poinformowany

  Bo te kamery póki co jeszcze nie działają...

 • No wez

  A co Ci ta kamera ma dac?Zatrzyma cie? Przecież po Rudzie nie jezdza tylko ludzie z Rudy,ktorzy wiedzą że tam sa kamery!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również