Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Autostrada A4 w Rudzie Śląskiej zablokowana

 • Dodano: 2014-11-27 08:45, aktualizacja: 2014-11-27 09:03

Do zdarzenia drogowego doszło na autostradzie A4 w stronę Wrocławia,na zwężeniu trasy, gdzie prowadzone są prace remontowe. 


Kierujący pojazdem ciężarowym, jadący w stronę Katowic, najechał na podstawę znaku, która przemieściła się na przeciwległy pas ruchu. Kilka pojazdów najechało na niego, doszło do uszkodzenia kół - powiedział mł. asp. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy KMP Ruda Śląska. 

Nikt nie został poszkodowany. 

Obecnie droga jest zakorkowana. Na miejscu są służby policyjne. 

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Rudziok

  tyle co wróciłem z tej trasy, te zwężenie i remont to tragedia, BRAK POLICJI, ŻEBY NIE WPUSZCZAŁA NA A4 i zorganizowała objazd , ciągle nowe auta dobijają do korka

 • jorg9

  Czyli kierujący samochodem ciężarowym jechał nie swoim pasem....Ciekawe, czy został namierzony i ukarany.

 • Szok

  Najechał na podstawę znaku, która przemieściła się na przeciwległy pas ruchu.JORG czy TY potrafisz czytać ze zrozumieniem ??Teraz już wiem skąd tyle nieważnych głosów w wyborach !!!

 • jorg9

  Szoku! Podstawy znaku znajdują się między przeciwnymi pasami ruchu. Wewnętrzne pasy, czyli te "mijające" się są przeznaczone dla samochodów OSOBOWYCH. Ciężarówka jeżeli najechała na podstawę musiała jechać tym pasem dla osobowych. ps. Możesz przeprosić albo się ciepło ubierz na demonstrację 13.1214. Pozdrawiam

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.