Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowe radiowozy dla rudzkiej policji

  • Dodano: 2018-01-03 06:30, aktualizacja: 2018-01-03 06:44

Na rudzkich ulicach pojawiły się kolejne oznakowane radiowozy. Nowoczesny volkswagen T6 2,0 o mocy 150 KM wykorzystywany będzie w służbie patrolowo–interwencyjnej, a kia cee'd w drogówce.

Zakup nowych pojazdów sfinansowany został z budżetu policji.

Na ulicach Rudy Śląskiej można zobaczyć kolejne dwa nowe radiowozy. Zakup furgona i osobówki sfinansowany został z budżetu policji. Volkswagen T6 zasilił wydział prewencji rudzkiej komendy i wykorzystywany będzie w służbie patrolowo-interwencyjnej, a także w trakcie zabezpieczania imprez masowych. Osobowa kia trafiła z kolei do drogówki, w ramach ogólnopolskiego doposażania pionu ruchu drogowego. Oba samochody przyjechały do Rudy Śląskiej w ostatnich dniach roku. Razem z czterema astrami współfinansowanymi przez magistrat, nowe samochody znacząco poprawiły stan transportowy naszego garnizonu.

Nowe radiowozy dla rudzkiej policji

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Grześ

    nowe radiowozy to możne jedno miejsce parkingowe dla petentów? Przerasta?

  • Krystyna.

    DOBRY PRZYKŁAD - idzie dla szkoły i uczniów,,,,,,,,

  • Heh

    Oby służyły bardziej ambitnym akcjom niż ta, która trwa od 3 dni przy wjeździe pod SP 16 w Wirku, gdzie jest blokowana przez radiowóz na sygnałach świetlnych i 2 policjantów droga wjazdowa pod szkołę, żeby wysadzić dziecko do szkoły (to trwa 5 min.). Oczywiście na wezwanie kilku mieszkańców z bloku obok.... Ładne powitanie w Nowym Roku ;/

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.