Wiadomości z Rudy Śląskiej

Premier: będę rekomendował, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną

 • Dodano: 2020-10-22 07:00, aktualizacja: 2020-10-22 06:31

Będę rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną - powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu poinformował na antenie Polsat News, że będzie rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od przyszłego tygodnia nauczanie w wyższych klasach szkół podstawowych odbywało się zdalnie lub w sposób hybrydowy. Jak mówił, decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona w czwartek.

Mamy też taką liczbę powiatów czerwonych - około 317 - i 88 proc. populacji (mieszka w strefie czerwonej - PAP), że również będę rekomendował, abyśmy podjęli taką decyzję, żeby cała Polska od soboty była strefą czerwoną - oświadczył szef rządu.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Wsciekla

  Ludzie, co oni z nami wyprawiaja, niedlugo nam oddychac zabronia, albo nie bedziemy sie mogli wy[...]

 • Magda

  cała polska w czerwonej strefie, mandaty za brak maseczki po min 2500 zł, wiecej policji do kontroli , jestem za!!

 • Robcio

  Za brak maseczki powiadasz...przeciez Szumowski powiedzial ze one niczego nie daja...i co za co mandaty?co Ty na to?

 • Pracownik październikowy

  To może pójdźmy na całego! Zamknięcie zakładów pracy i przemysłu, anulowanie 500+ i wszystkich innych dodatków. Będzie super! Jeszcze do tego takim osobom jak ty wystawiałbym nawet po 5 tys. zł mandatu za głupotę.

 • Hermenegilda

  Dziś czytałem komentarz na FB mojej antymaseczkowej znajomej :) Dziewczyna jest całkiem w porządku i bardzo ją lubię tylko jakoś ma nieuporządkowane poglądy na świat. Najpierw pełna agitacja w wyborach za PiS i prezydentem. Potem strach i obawa przed chorobą, teraz krzyk na maseczki i udział w marszach i do tego zarzuty dla naszego Pinokia że jest hipokrytą i plucie na rząd :D Oj dziewczyno, dziewczyno, jak popadasz ze skrajności w skrajność to nie dziel się tymi wahaniami ze znajomymi proszę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również