RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Romeo i Julia" w DKF InnI

  • Dodano: 2016-05-17 09:30
"Romeo i Julia" Baza Luhrmanna, czyli wersja z lat 90. ponownie na ekranach kin!T Tym razem w wersji cyfrowej. Daj się porwać ponownie temu hitowi kinowemu! Już w środę w kinie Patria.
 
Najsłynniejsza miłosna opowieść wszech czasów rozegrana w barwnych latach 90. - po 20 latach od premiery wraca do kin! Powodów jest kilka: 400 lat od śmierci dramatopisarza, 20 lat od premiery filmu, Oskar dla Leonarda DiCaprio, a także miesiąc miłości - maj! W rolach tytułowych genialny duet: Leonardo DiCaprio i Claire Danes.
 
Kino Patria zaprasza! 18 maja o godzinie 19:00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Bilet tylko 10zł!
 
To ostatni seans w ramach DKF przed wakacjami!
 
"Romeo i Julia" w DKF InnI

Komentarze (3)    dodaj »

  • wcale nie polonista

    Żenujące, że kino, które ma teoretycznie wpływać na podwyższenie kultury, wydaje plakat z błędami typowymi dla ludzi niewykształconych. Pisze się przecież i mówi 20 STYCZNIA, a nie 20 STYCZEŃ, 10 LUTEGO, a nie 10 LUTY. Ile mamy np marców w roku? No jeden chyba, a nie 16, więc nie może być szesnasty marzec, tylko szesnasty (dzień) MARCA. Wstyd, pracownicy kina Patria!

  • Dkf

    Tu Dkf. Racja. Nasz błąd. Ironia polega na tym, że trzech polonistów oglądało plakatObiecujemy, że następny seans odbędzie się we wrześniu. Dokładnie 22 września. Ps raczej wpadka niż celowe działanie mające na celu obniżenie kultury. Pozdrawiamy i zapraszamy 18 maja na film Romeo i Julia.

  • wcale nie polonista

    O! Super że reagujecie na takie komentarze. Jestem pozytywnie zaskoczony. Dzięki i tym razem duży plus dla Was za reakcję. A z zaproszenia na pewno warto skorzystać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.