RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

4 Szybkie sposoby na followers i lajki na Instagramie

  • Dodano: 2021-08-11 13:45

Instagram staje się coraz bardziej popularnym medium społecznościowym, i wiele specjalistów od trendów twierdzi, że to tylko kwestia czasu, aż przebije Facebooka. Portal jest już nie tylko miejscem do dzielenia się zdjęciami z wakacji, stał się także potężnym narzędziem marketingowym dla mniejszych i większych firm. Miarką popularności marki na Instagramie są przede wszystkim followers, ale także lajki i komentarze pod każdym postem. Zaangażowana społeczność to jedno z największych marzeń każdego twórcy internetowego. Jak zdobyć like na Instagramie? Istnieje na to kilka sposobów.

Sposób 1 - Wywołuj emocje

Polubienia i komentarze na Instagramie zdobyte w sposób naturalny, inaczej zwany organicznym, są najbardziej wartościowe. Kiedy tworzysz wartościowe treści użytkownicy sami przychodzą po więcej i zostawiają Instagram like. Jakie treści są wartościowe? To wszystko zależy od rodzaju profilu, jaki prowadzisz. Aby zdobyć lajki na Insta na profilu prywatnym, wystarczą zazwyczaj ładne, estetyczne zdjęcia z ciekawych miejsc. Jeśli jednak prowadzisz profil firmowy czy rozwijasz swoją markę osobistą i like na Instagramie mają dla Ciebie dużo większe znaczenie, musisz się dużo bardziej zaangażować. Aby Twoje treści generowały Instagram likes, muszą wywoływać emocje lub dawać wiedzę.

Sposób 2 - Tematyka konta

Kiedy dopiero zaczynasz tworzyć swój profil na Instagramie, musisz znaleźć sposób by dać znać innym użytkownikom o istnieniu swojego konta. Do swoich postów oraz na Instastory dobieraj hashtagi adekwatnie do tematyki swojego profilu i do danej fotografii. Dobry sposób na zdobycie nowych followersów to także udzielanie się na kontach innych twórców. Algorytm Instagrama bierze pod uwagę nie tylko działania na Twoim profilu, ale także to, jak aktywny jesteś na profilach osób, które obserwujesz. Jeśli będziesz zostawiać komentarze na profilach innych osób, Instagram będzie chętniej wyświetlał Twoje konto nowym użytkownikom. Jest też duża szansa, że Instagram followers tamtej osoby zajrzą na Twoje konto, dlatego ważne jest, by te komentarze niosły ze sobą wartość.

Sposób 3 - Algorytm Instagrama

Algorytm na Insta nie jest do końca znany. Wiemy na pewno, że poleca innym nowe konta do polubienia na podstawie polubień znajomych. Wpływ na pewno ma ilość Instagram like i Insta followers, a także zaangażowanie obserwujących. Istnieje mit, że Instagram mniej chętnie poleca konta, która już zainwestowały w reklamę, by zdobyć więcej like na instagramie i przyspieszyć swój rozwój, jednak nie jest to prawda. Instagram dobrze wie, że musi mieć treści, między którymi będzie mógł umieszczać reklamy, więc nadal będzie promował wartościowe posty, które zostaną docenione przez użytkowników i będą generować na Instagramie lajki.

Sposób 4 - Kupowanie like na Instagramie

Jeśli chcesz szybko wypromować swój profil i zdobyć uznanie wśród fanów i potencjalnych klientów, możesz też kupić lajki na Instagramie. Istnieje coraz więcej sklepów internetowych np. Wypromowani.pl, które pozwalają na zakupienie różnego rodzaju usług, które wspierają rozwój profilu w mediach społecznościowych. Znajdziesz tam między innymi usługę kupienia Instagram like, Instagram followers, a także usługę dokupienia komentarzy na Instagramie.

Jak kupić like Instagram i followers?

Aby kupić polubienia pod zdjęciami wystarczy wejść do sklepu oferującego takie usługi, wybrać ilość lajków i skopiować link do zdjęcia, które chcemy wypromować i opłacić zamówienie. Pamiętaj, że na czas realizacji zamówienia Twoje konto musi być publiczne. Do usługi polubień masz możliwość dokupienia różnych dodatkowych bonusów, takie jak prawdziwe polubienia, polskie lajki czy natychmiastową realizację usługi.

Aby kupić obserwujących Twoje konto, również musisz upewnić się, że Twoje konto jest publiczne. Następnie skopiuj swój link do profilu z przeglądarki internetowej, wybierz ilość nowych obserwatorów oraz zdecyduj czy mają być to prawdziwe konta, a potem złóż zamówienie. Kup followers Instagram na Wypromowani, wiedząc, że jest to firma działająca w branży od 2014. Mimo że jest to serwis godny zaufania, sprawdź opinie o Wypromowani przed zakupem dla większej pewności.

Podsumowanie

Serduszka i komentarze na Instagramie są bardzo ważne w budowaniu silnej marki, zarówno osobistej, jak i opartej na produktach. Mają one wpływ nie tylko na algorytm, ale także na zaufanie potencjalnych klientów czy marek, które chciałyby z Tobą współpracować. Lajki Instagram stały się niemal walutą w świecie mediów społecznościowych. Pamiętaj jednak, że zakupione serduszka na Insta czy dokupieni followersi nigdy nie staną się Twoją zaangażowaną społecznością, która jest najważniejsza dla mechanizmów rządzących tym portalem. Mogą pomóc Ci w szybkiej i jednorazowej promocji profilu, jednak nadal będziesz musiał włożyć dużo pracy w budowanie swojego wizerunku i pozyskiwać nowe like oraz promować swoje zdjęcia w organiczny sposób. Zakup lajków jest bezpieczny i prosty, jednak nie jest to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów związanych z rozwojem konta na Instagramie.

Komentarze (1)    dodaj

  • Jorguś

    Sama se kup like. Może to coś pomoże

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.