Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Ozonowanie a koronawirus, dezynfekcja pomieszczeń ozonem, usuwanie wirusów i alergenów Śląskie

Ozonowanie a koronawirus, ozon skuteczną bronią przeciwko wirusom? W walce z koronawirlsem Ministerstwo Rozwoju zaleca ozonowanie hoteli a Centralny Instytut Ochrony Pracy tj. Państwowy Instytut Badawczy wydał komunikat numer 4 dotyczący "czy ozonowanie może przeciwdziałać skażeniu wirusem SARS-CoV2?". Z informacji ogólnie dostępnych wynika, iż dezynfekcja ozonem jest uznana jaka skuteczny środek walki z różnymi wirusami w tym z SARS-CoV2.

Profesjonalna firma dezynfekująca Kastelnik oferuje Państwo skuteczną dezynfekcje pomieszczeń za pomocą zabiegi ozonowania. Odkażamy duże powierzchnie sklepowe, banki i urzędy miejskiej nawet do 3000 m2/h.  Odkażanie ozonem ma wiele zalet, a jego efekty można podzielić na dwie grupy: natychmiastowe i długofalowe. Błyskawiczne działanie ozonu zostanie zauważone przez osoby z alergią zaraz po po wejściu do zdezynfekowanego ozonem pomieszczenia. Odczują ulgę w oddychaniu i żadna reakcja alergiczna się nie pojawi. Natomiast długotrwałe działanie ozonowania powoduje, że zabiegu nie trzeba go powtarzać nawet przez kilka miesięcy, a jego pozytywne rezultaty, czyli przyjemny zapach i brak alergenów są odczuwalne przez wiele dni.

Czy wiesz, że ozon jest 50 razy bardziej reaktywny od chloru? Tak mówią naukowcy. W sieci coraz częściej przeczytać można komentarze internautów kwestionujących skuteczn ość takiego stosowanego do dezynfekcji klimatyzacji w walce z 100-krotnie mniejszymi od bakterii cząstkami.

O sukcesie ozonowania świadczy jego dokładność. Rozpylony generatorem ozon potrafi wniknąć wszystkie, nawet trudno dostępne zakamarki. Dokładnie usuwa z zakątków pomieszczeń wszelkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, roztocza. Co istotne – ozon nie uczula i nawet wrażliwi alergicy nie odczuwają żadnych negatywnych reakcji będąc w lokalach, gdzie dokonano ozonowania. Można powiedzieć, że dzieje się wręcz przeciwnie. Ozon jako jedyny ze środków dezynfekujących jest używany jako narzędzie do walki z alergenami. Z tego właśnie powodu ozonowanie jest często wykorzystywane do oczyszczania powietrza w mieszkaniach osób leczących się na przeróżne alergię. Kolejną zaletą ozonu jest fakt, że poza niszczeniem drobnoustrojów, które powodują uczulenia, np. roztocza, kurz, sierść zwierząt, oczyszcza także pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą ozonowania możemy zlikwidować nawet bardzo przykre zapachy, których nie da się łatwo pozbyć, np. wietrząc mieszkanie czy biurol. Na przykład ozon bez problemu rozprawi się z dymem papierosowym, zapachem zgnilizny czy spalenizny. Nasze usługi świadczymy na terenie całego śląska i innych województw : Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Kędzierzyn-Koźle, Gogolin, Nysa, Opole, Kluczbork, Chorzów, Bytom, Rybnik, Racibórz, Gorzyce, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Bielsko-Biała, Żywiec, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Oświęcim, Brzeszcze, Bieruń, Lędziny, Tychy, Katowice, Sosonowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladz, Będzin, Piekary Ślaskie, Siewierz, Tarnowskie Góry. 

Ozonowanie to najlepszy i najzdrowszy sposób na pozbycie się bakterii i wirusów. Oczyszcza i poprawia komfort życia

Zadzwoń do profesjonalistów z firmy Kastelnik i zamów usługę odkażania ozonem.

Tel. +48 735-960-510 lub +48 660-577-511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii