Katalog firm

dodaj firmę

F.H.P.U. OKNOMONT Ruda Śląska

Logo F.H.P.U. OKNOMONT Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Teatralna 2/1
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 10:00 - 16:00
 • Poniedziałek: 10:00 - 16:00
 • Wtorek: 10:00 - 16:00
 • Środa: 10:00 - 16:00
 • Czwartek: 10:00 - 16:00
 • Piątek: 10:00 - 16:00
 • Sobota: 9:00 - 12:00 ?
 • Niedziela: Nieczynne

Oferta

Firma Handlowo - Produkcyjno - Usługowa "OKNOMONT" istnieje na rynku od 2003. Naszym klientom zapewniamy produkty wysokiej jakości i maksymalnej użyteczności przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Jakość naszej pracy i produktów jest poparta ponad 10 - letnim doświadczeniem w branży.

Jeżeli szukasz najlepszych drzwi ,okien, rolet do nowego lub remontowanego budynku oraz solidnego montażu bardzo  dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy
do odwiedzenia  naszego salonu gdzie pokazaliśmy wszystkie dostępne  rozwiązania  dotyczące rolet , drzwi, okien.   

Słowo uczciwość i solidność jest w naszej firmie najważniejsze. nasi klienci mogą być pewni stałego serwisu i fachowego doradztwa począwszy od pomiaru aż do montażu zamówionych produktów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów ciągle poszerzamy kwalifikacje i gamę naszych usług.

Naszym największym sukcesem jest nieprzerwane działanie już od ponad 10 lat. Na początku naszej działalności świadczyliśmy tylko usługi montażowe oraz sprzedaż okien.
Z biegiem czasu poszerzyliśmy swoją działalność o drzwi wejściowe DELTA, KOMSTA, GERDA. Z roku na rok zdobyte doświadczenie i kontakty handlowe pozwalają nam poszerzyć asortyment.

W 2008 roku rozpoczęliśmy własną produkcję rolet materiałowych wolnowiszących i zabudowanych w kasecie.

Jako producent rolet, wykonujemy praktycznie każdy element od podstaw dzięki czemu mają Państwo możliwość doboru i spersonalizowania wg. swoich wymagań wielu elementów, na wszystkie nasze produkty takie jak rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery. Na miejscu w naszym salonie w Rudzie Śląskiej są dostępne próbniki kolorów i wzorniki z setkami materiałów do wyboru. Zapraszamy także do zapoznania się z ostatnia nowością rynkową jaką są rolety dzień noc. Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Dzięki temu że produkcja rolet znajduje się na miejscu mamy możliwość zaoferowania Państwu konkurencyjne ceny na produkowane przez nas żaluzje rolety oraz bardzo szybkie terminy realizacji zamówień.

Są Państwo już zdecydowani co wybrać ? Rolety materiałowe czy żaluzje, a może najbardziej przypadły Państwu do gustu rolety dzień noc i ich niesamowita praktyczność ?
A jeśli jeszcze się Państwo wahają to zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią strony lub odwiedzeniem nas w naszym salonie przy ul. Teatralnej 2 w Rudzie Śląskiej.

Galeria

Polecenia i opinie (5)

Dodaj opinię
 • Polecam F.H.P.U. OKNOMONT. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Rolety dzień- noc zrobione na czas, szybki montaż.Rok użytkowania, wszystko działa jak należy.

 • Rewelacja, czysto, szybko i dobrze, można śmiało polecić!!!

 • Szybko, solidnie i co najważniejsze CZYSTO. Firma sprząta po sobie a stare drzwi/ okna zabiera ze sobą wraz z gruzem. Na przełomie listopada/grudnia mieliśmy wymieniane drzwi a teraz czekamy na okno.

 • szybko,solidnie,bardzodobrej jakości okna

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.