Katalog firm

dodaj firmę

FRICOLD Ruda Śląska

Logo FRICOLD Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. 1 Maja 318B
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: Nieczynne
 • Niedziela: Nieczynne

Oferta

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, instalacji i serwisu urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym chłodnictwie, obejmującym projektowanie, montaż mebli chłodniczych, komór chłodniczych, mroźniczych, instalacji chłodniczych oraz systemów odzysku ciepła. Nasza oferta serwisowa obejmuje również sprzęt AGD, z opcją serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Nasze usługi są wybierane przez różnorodne przedsiębiorstwa i instytucje, w tym koncerny, stacje benzynowe, supermarkety, sieci sklepów spożywczych, banki, apteki, a także restauracje. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Dzięki szerokiemu zasięgowi naszego serwisu, jesteśmy w stanie szybko reagować na zgłoszenia awarii – działamy 24/7, z czasem reakcji nawet do 6 godzin od zgłoszenia. Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisantów i zaplecze techniczne, które umożliwiają nam kompleksową i wysokiej jakości obsługę klientów. Nasz magazyn jest dobrze zaopatrzony w wysokiej jakości części zamienne i komponenty, co pozwala nam na szybkie usuwanie awarii i usterek.

W dziedzinie klimatyzacji, zajmujemy się montażem, serwisem i przeglądem systemów klimatyzacyjnych, zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i mieszkalnych, zapewniając naszym klientom optymalne warunki do pracy i odpoczynku. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomiarów niezbędnych do określenia zapotrzebowania na moc chłodniczą, przez dobór odpowiednich urządzeń, aż po przeglądy techniczne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory różnych typów, w tym ścienne, podsufitowe, przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe. Montaż realizujemy sprawnie i z dbałością o detale, zapewniając czystość i wysoką jakość wykonania.

Galeria

Polecenia (6)

Dodaj polecenie
 • Polecam FRICOLD. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Gorąco polecam firmę, wykonanie montażu klimatyzacji w biurze przebiegło bezproblemowo, Firma rzetelna, fachowo wykonuje swoją robotę zgodnie z umówionym terminem.

 • firma "ficold" wykonywała w mojej firmie naprawę instalacji układu chłodzenia w laserach oraz przeprowadzał przegląd i konserwacje klimatyzacji. Profesjonalna i szybka obsługa ( nawet przyjazd w sobotę nie stanowił problemu). Jestem bardzo zadowolony z podejcia fachowego serwisanta, mogę śmiało polecić tę firmę . Napewno nie raz skorzystam z usług.

 • super firma, bardzo miły życzliwy technik , naprawiał w moim sklepie klimatyzator oraz ladę chłodniczą bardzo skutecznie dzięki szybkiej interwencji nie zmarnowało się jedzenie w chłodni polecam innym firmą naprawdę warto

 • firma profesjonalna, i godna polecenia.

 • Skorzystalam z usług firmy FRICOLD (naprawa lodówki). Polecam, miła obsługa. Serwisant uporał sie z usterka bardzo szybko.

  Co byś zmienił w firmie?   nic

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.