Katalog firm

dodaj firmę

Lubandy Logistics Services Ruda Śląska

Logo Lubandy Logistics Services Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Pocztowa 5
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Firma LUBANDY LOGISTIC SERVICES powstała w roku 2008 i jako główny cel postawiono sobie stworzenie optymalnych warunków w trakcie planowania magazynów.

Nasze działania możemy podzielić na dwa główne działy:

 • dotyczące logistyki,
 • dotyczące magazynu.

Podstawowym zadaniem, który stawiamy przed klientami jest stworzenie projektu logistycznego, którego celem jest wykreowanie i/lub optymalizacja procesów przepływów ładunków i informacji w sferze logistyki. 

W ramach usług związanych z logistyką oferujemy doradztwo, czyli profesjonalne wsparcie zespołu praktyków (inżynierowie, konsultanci) w podejmowaniu właściwych decyzji w kluczowych dla Twojej firmy obszarach (produkcja, magazyn, dystrybucja), zwiększając efektywność zachodzących w niej procesów. Zajmujemy się także konsultingiem logistycznym, który polega na ogólnej pomocy Przedsiębiorcom w obiektywnym spojrzeniu na prowadzone przez nich działania - wskazania błędów i zaproponowanie rozwiązań. 

Dla firmy przygotowujemy audyt logistyczny dzięki, któremu dowiesz się, w jakim stopniu sprawnie logistyka realizuje swoje zadania i czy w pełni wykorzystujesz jej potencjał. Nasi audytorzy dokonają dokładnej diagnozy sytuacji logistycznej w Twojej firmie oraz zidentyfikują najważniejsze problemy. Wspieramy Klientów w zaplanowaniu i wdrożeniu optymalnego systemu logistycznego, który pozwoli w pełni wykorzystywać potencjał przedsiębiorstwa przy możliwie najniższych kosztach dzięki odpowiedniemu planowaniu logistycznemu.

Kolejne nasze kierunki działań skupiają się na jak najlepszym wykorzystaniu magazynu w przedsiębiorstwie. Jednym z podstawowych kierunków rozwoju powinna być automatyzacja magazynu, która pozwala zoptymalizować magazyn i zachodzące w nim procesy, dotyczące w szczególności składowania, przygotowania i wysyłania towarów. Wdrażając zaawansowane możliwości automatyzacji magazyn staje się wygodny, sprawny i wydajny.

Oczywiście, aby móc wdrożyć automatykę magazynu to taki magazyn trzeb odpowiednio zaprojektować. Projektowanie magazynu polega na dokładnym wyliczeniu przez ekspertów optymalnej powierzchni i pojemności magazynu, przy uwzględnieniu potrzeb danej firmy, specyfiki prowadzonej działalności, lokalizacji działki, warunków zabudowy i innych, indywidualnych cech.

Jeżeli już posiadamy magazyn nie możemy zapomnieć o optymalizacji procesów logistycznych poprzez usprawnienia w infrastrukturze i procesach magazynowych, czego pozytywnym skutkiem jest wzrost wydajności i rentowności pracy.

Ostatnim składnikiem naszej oferty jest ogólne zarządzanie projektami, dzięki którym Przedsiębiorstwo zaoszczędzi czas, zmniejszy koszty, i przy okazji podwyższy jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której praca w Twojej firmie może stać się jeszcze bardziej wydajna, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. 

Galeria

Polecenia i opinie (2)

Dodaj opinię
 • Polecam Lubandy Logistics Services. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Lubandy Logistics Services posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rudy Śląskiej od 2017 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.