Katalog firm

dodaj firmę

OSK Kalmar - Prawo jazdy Ruda Śląska

Logo OSK Kalmar - Prawo jazdy Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. 1 Maja 347 a
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: kontakt telefoniczny
 • Niedziela:

Oferta

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów oraz ich zasobów czasowych elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów. Każdy z uczniów traktowany jest indywidualnie. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby jak najlepiej opanować technikę prowadzenia pojazdu.

Ćwiczenia przygotowujące do egzaminu teoretycznego odbywają się w czasie dostosowanym do potrzeb kursanta.
 

Dysponujemy również nowocześnie wyposażoną salą wykładową, zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej oraz pomoce naukowe w cenie kursu, a nasi doświadczeni instruktorzy posiadają doskonałe umiejętności [...]gogiczne - to wszystko składa się na nasz i Państwa przyszły sukces w postaci dobrego wyszkolenia przyszłego kierowcy i zdanego egzaminu.

Prowadzimy również jazdy doszkalające. Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą, ośrodek, w którym się szkoliłeś nie spełnił Twoich oczekiwań, masz problem ze zdaniem egzaminu - zapraszamy do nas. Postaramy się przekazać wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś posiadł umiejętność sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

W zależności od potrzeb i zainteresowania istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w soboty i niedziele.

Serdecznie zapraszamy!

Termin rozpoczęcia kursu (spotkanie organizacyjne) w dniu 7 grudnia 2021 r. godzina 17:00
w OSK KA"L"MAR przy ul. 1 Maja 347 a w Rudzie Śląskiej.

 

Cennik:

W sprawie ceny kursu prosimy o kontakt na jeden z podanych numerów telefonów.
Godz. dodatkowej jazdy (szkolenie uzupełniające): - 70 zł

Zapewniamy:

 • 30 godz. wykładów, w tym 4 godz. z zakresu udzielania pierwszej pomocy
 • 30 godz. praktycznej nauki jazdy, w tym:
  jazdy na placu manewrowym,
  4 godz. jazdy na drogach o dopu[...]nej prędkości powyżej 70 km/h,
  2 godz. jazdy po zmroku,
 • badania lekarskie na miejscu,
 • materiały dydaktyczne gratis (podręcznik kierowcy, płyta z testami, ćwiczenia oraz znaki drogowe z komentarzem),
 • możliwość indywidualnego ustalenia kursu,
 • możliwość zapłaty w ratach,
 • dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie kursanta - "Bezpieczny Kursant".
 • szkolenie uzupełniające.


Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach popołudniowych przy ul. 1 Maja 347 a w Rudzie Śląskiej.

Zajęcia na placu manewrowym Wirek - Targowisko Miejskie.

Jazdy odbywają się na samochodach Toyota Yaris.

 

 

Załączniki do pobrania:

Galeria

Polecenia i opinie (61)

Dodaj opinię
 • Polecam OSK Kalmar - Prawo jazdy. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Najlepsza! "Kalmar" jest idealnym wyborem. Miła atmosfera, super współpraca, można pytać się o wszystko. Uczony byłem przez Pana Marka, bardzo sympatyczną osobę. No cud miód. Autentycznie nigdy Pan Marek się nie spóźnił, nawet o sekundę. Bardzo uczciwy człowiek. Nie dajcie się wkręcić w LOK, lećcie do Kalmara, nie stresujcie się na egzaminie a pójdzie wam do tego stopnia gładko że popuścicie po zdanym egzaminie! WORDY to czysta maszynka pieniężna. Szczególnie ten w Katowicach!

  Co byś zmienił w firmie?   Wszystko standard najwyższy :)!

 • Świetna szkoła jazdy, naprawdę polecam. Wykłady jak i jazdy prowadzone przez Pana Marka bardzo profesjonalnie z dozą humoru, przez co można bardzo dużo wynieść z takich lekcji. Jazdy i samo przygotowanie do egzaminu absolutnie pierwsza klasa. Egzamin zdałem za drugim razem, pierwszy oblałem przez własną głupotę.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic, ocena 6/5

 • Nie żałuje wyboru OSK "Kalmar", spokojne, fachowe i miłe podejście do kursanta, teoria przeprowadzona konkretnie i treściwie dla każdego z kursantów. Pan Marek wyuczy do końca na praktyce, bez stresu, ryków. No co dużo mówić, po prostu każdemu polecam Kalmarów ;D!

  Co byś zmienił w firmie?   Kompletnie nic, to prawo powinno zmienić się na większą korzyść OSK Kalmar

 • Osoby które planują pójść na kurs prawa jazdy, bez zastanowienia powinni udać się do "KA L MARA". Dobrze przeprowadzone wykłady, miła atmosfera. Ogólna nauka jazdy autem bardzo fajna. Chciałabym podziękować Panu Markowi za cierpliwość poczucie humoru oraz osobom z którymi jeździłam, zdałam za pierwszym razem. lecz ogólne opinie mówią same za siebie.kurs przeprowadzony w tym Ośrodku Nauki Jazdy gwarantuje zdanie za pierwszym razem !!!!!!

  Co byś zmienił w firmie?   zupełnie nic!!!

 • NAPRAWDĘ POLECAM! Kurs rozpocząłem w połowie października, a już dzisiaj miałem egzamin praktyczny, który udało mi się zdać za pierwszym razem! Egzamin teoretyczny również zdałem w pierwszym terminie, a to wszystko dzięki niezwykłej pracy pana Marka i Kazika oraz instruktorów jazdy - pani Grażynie, która przejeździła ze mną niemal wszystkie godziny oraz panu Pawłowi! Bardzo przyjazna atmosfera na wykładach oraz podczas jazdy! Perfekcja w każdym calu! Jak najbardziej polecam!

  Co byś zmienił w firmie?   Absolutnie nic!

 • Kurs zaczęłam z początkiem lipca a już w wrześniu zdałam. Szkołę polecam każdemu kto jest godny nauczenia. W szczególności fantastyczną p.Grażynę, jest super ekstra ŁaŁ:)

  Co byś zmienił w firmie?   kompletnie nic!!!

 • Wybrałam ten osk kierując się dobrymi opiniami na jego temat, a teraz również mogę się pod nimi podpisać :) dzięki Grażynie i Pawłowi zdałam za pierwszym razem!:)zarówno na wykłady jak i zajęcia praktyczne chodziłam z przyjemnością, atmosfera bardzo miła a poczucie humoru wręcz zaraźliwe. za wszystko bardzo dziękuję i szczerze polecam!

 • W 1000% można polecić tę szkołę jazdy, szybko i bardzo dobrze przeprowadzone wykłady, o jazdach nie można powiedzieć innego zdania ponieważ instruktorzy zasługują na mega szacun! Spokój, instrukcje i podpowiedzi, tronowanie manewrów i szczegółowe przestrzeganie przepisów spowodowało, że zdałem dzięki Grażynce i Pawłowi za PIERWSZYM razem. POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ Z RĘKĄ NA SERCU POLECAM ! ! !

12345następna »

Napisali o nas

 •  

  L... jak nauka jazdy - porady ekspertów

  Czym się kierować wybierając szkołę jazdy? Jaka jest recepta by zdać za pierwszym razem? Przeczytaj wypowiedzi ekspertów z Rudy Śląskiej, to być może ułatwi Ci wybór.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.