Katalog firm dodaj firmę

Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Kawalca

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Adres i telefon

ul. Główna 1
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
 • Poniedziałek: 7:30 - 16:00
 • Wtorek: 7:30 - 16:00
 • Środa: 7:30 - 16:00
 • Czwartek: 7:30 - 16:00
 • Piątek: 7:30 - 16:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Kawalca
Serdecznie zapraszam do Szkoły Podstawowej nr 8  im. Jana Kawalca w Rudzie Śląskiej. Budynek podzielony jest na dwie części połączone przewiązką. Główna część, gdzie odbywają się zajęcia lekcyjne składa się z niskiego parteru, parteru i dwóch pięter. Pierwsze piętro w całości przeznaczone jest dla uczniów klas IV-VI. Wśród siedmiu klas lekcyjnych mieści się pracownia informatyczna. Na tym piętrze ma swój gabinet pedagog szkolny. Drugie piętro zajmują nasi najmłodsi uczniowie i mają do dyspozycji sześć sal lekcyjnych oraz pracownię komputerową. W niskim partzerze szkoły znajduje się kuchnia z jadalnią, mała salka do zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz mała sala gimnastyczna. Do dyspozycji dzieci jest boisko szkole które dzieli się na boisku do piłki nożnej, siatkówki oraz boisko do koszykówki. 
 
W szkole działają też różnego rodzaju kółka zainteresowań tworzone w zależności od potrzeb dzieci. Każdy uczeń ma możliwość uczestniczenia po lekcjach w zajęciach : sportowych - SKS, gimnastyka korekcyjna, kółka z języka angielskiego, w zajęciach pomocy dydaktycznej, w zajęciach teatralnych jak i w zajęciach recytatorskich. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w wyjazdach na '' Zieloną Szkołę '' , na liczne wycieczki, do opery kina czy teatru.
 
Realizujemy własny program wychowawczy i profilaktyczny, którego celem jest: wychowanie dziecka otwartego na drugiego człowieka, aktywnego w zdobywaniu wiedzy, optymistycznie nastawionego do życia, umiejącego odróżnić dobro od zła, zdrowego i sprawnego.
 
 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

 • świetnie wykształcona kadra, dobre wyposażenie, miły klimat w szkole, świetna współpraca z rodzicami

Napisali o nas

 •  

  Pieluszka dla maluszka

  Po raz drugi rudzki magistrat włącza się w archidiecezjalną akcję „Pieluszka dla Maluszka”!

 •  

  Ważny głos z dzielnic

  Prezydent Grażyna Dziedzic po raz kolejny spotka się z mieszkańcami w poszczególnych częściach miasta.

 •  

  Podejrzane zachowanie mężczyzny przy szkole

  Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Rudzie Śląskiej otrzymali zgłoszenie dyżurnego, że w okolicy SP nr 8 przy ul. Głównej w Rudzie Śląskiej znajduje się mężczyzna, który od kilku dni przychodzi pod szkołę i obserwuje dzieci przebywające na jej terenie.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.