Wiadomości z Rudy Śląskiej

18-letni pirat drogowy stracił prawo jazdy. W strefie do 30 km/h pędził 80 km/h!

 • Dodano: 2020-07-13 08:15, aktualizacja: 2020-07-13 09:14

Ponad 80 km/h w strefie ograniczenia do 30 km/h gnał 18-letni pirat drogowy, który wpadł w ręce policjantów z rudzkiej drogówki.

Mieszkaniec Rudy Śląskiej myślał może, że w nocy można przekroczyć prędkość na ulicy Niedurnego w centrum Nowego Bytomia, aż o 51 km/h.

Kierowca stracił prawo jazdy, które miał od kilku miesięcy

W czwartek o 23:25 policjanci z rudzkiej drogówki na ulicy Niedurnego w rejonie MCK-u zatrzymali peugeota, którego kierowca znacznie przekroczył prędkość w centrum miasta. Na ekranie policyjnego radaru, pojawił się wynik 81 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h bez względu na porę dnia i nocy. Za kierownicą peugeota siedział 18-latek, który prawo jazdy posiada zaledwie od kilku miesięcy. Rudzianinowi, który przekroczył prędkość w terenie zabudowany o 51 km/h, zostało zatrzymane prawo jazdy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami młody kierowca odbierze je dopiero za 3 miesiące. Będzie musiał wówczas bardzo uważać, bo na jego koncie pojawi się również 10 punktów karnych.

Komentarze (10)    dodaj komentarz »

 • ....

  Tragedia. Noc. Środek tygodnia. Ale „pirat drogowy”. Samo ograniczenie do 30 jest śmieszne. Niech przestrzega go mejer z dziedzicowa, ah! A ona niech jeszcze nie zapomni wypic przed wejściem do auta! Wszystko tylko po to, by ściągać pieniądze z ludzi.

 • AdaM

  Znam większych przestępców którzy mając immunitety i tworząc prawo sami go nie przestrzegają

 • Dżejson

  Do kryminału go odrazu :D stracić prawko jadąc w nocy 80 km/h to trzeba albo mieć pecha albo trafic na idiotyczne polskie przepisy, drogi coraz bezpieczniejsze samochody coraz szybsze z systemami bezpieczeństwa i z coraz krótsza droga hamowania a przepisy bardziej rygorystyczne niż za czasów PRL gdzie jeździly roz,,, ane trabanty

 • Mądrala

  Przepisy przepisami, ale w nocy pojawiają się różne zwierzątka, które wchodzą na drogę i często tracą życie, bo jedzie szaleniec.Równie dobrze ma drodze może być człowiek, a widoczność jak wiemy jest ograniczona, gdy na dworze jest ciemno...mając prawo jazdy kilka miesięcy i pozwolić sobie na takie wykroczenia? Hmmm...

 • Judasz

  [...]iska na zmianie i masz przechlapane

 • Spacerowicz

  Powinien mieć dożywotnio zabrane prawko !!! Przecież to szaleniec !!!

 • Dawca

  Ale bandyta xddd Mieszkqm kolo takiej drogi i z rok nie widzialwm zeby ktos 30 tam jechal

 • Bercik

  Tak według mnie każdy kto łamie prawo świadomie jest przestępcą a w szczególności jeżeli chodzi o jazdę nocną po mieście, może 3 miesiące czegoś go nauczy .

 • Dąbek menel

  Nie pozdrawiam kierowcy...

 • Giga Oro

  No i pozdro

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.