Wiadomości z Rudy Śląskiej

18-latek z Rudy Śląskiej złapany za handel narkotykami. W mieszkaniu dopalacze i amfetamina!

  • Dodano: 2023-04-21 11:00, aktualizacja: 2023-04-21 12:42

Tym razem w ręce policjantów wpadł 18-letni rudzianin. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu razem z trzema kolegami, a w trakcie przeszukania kryminalni ujawnili u niego marihuanę, amfetaminę i dopalacze. Rudzianin usłyszał zarzuty posiadania i udzielania substancji odurzających, ale to nie koniec sprawy.

Ruda Śląska: Kolejny diler zatrzymany

W ubiegłą środę kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał narkotyki w ilościach świadczących o tym, że mogły być przeznaczone na handel. Policjanci, którzy obserwowali młodego mężczyznę zaskoczyli go w momencie, gdy się tego nie spodziewał. Razem z nim zatrzymano trzech jego kolegów. 18-latek posiadał w mieszkaniu marihuanę, amfetaminę i dopalacze. Zatrzymanemu młodemu rudzianinowi przedstawiono zarzuty posiadania i udzielania substancji odurzających. W najbliższym czasie o losach młodego rudzianina zdecyduje sąd, a grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Mając na uwadze nasilające się zjawisko związane z handlem narkotykami, policjanci już dawno wypowiedzieli wojnę dilerom śmiercionośnych środków. Każdego tygodnia nasi policjanci zatrzymują dilerów narkotykowych lub osoby posiadające narkotyki. Ustalaniu sprawców tego rodzaju przestępstw sprzyja brak akceptacji społeczeństwa dla zjawiska narkomanii. Wiele informacji pochodzi od mieszkańców. Często zwykła anonimowa wiadomość skutkuje „wyłuskaniem” dilera, a w konsekwencji uchronieniem czyjegoś dziecka od uzależnienia.


Źródło: KMP Ruda Śląska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również