Wiadomości z Rudy Śląskiej

27-latek posiadał narkotyki i domową uprawę marihuany

 • Dodano: 2020-12-16 06:15, aktualizacja: 2020-12-16 06:30

Kryminalni z Komisariatu II w Rudzie Śląskiej wpadli na trop 27-letniego mężczyzny, który posiadał narkotyki i domową uprawę marihuany.

Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować blisko 550 działek dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.
 

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z rudzkiej „dwójki” weszli do mieszkania 27-letniego mężczyzny, podejrzewanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Na trop dilera kryminalni wpadli kilka dni wcześniej. Najpierw sprawdzali czy pozyskane informacje są prawdziwe i nie mylili się. W swoim mieszkaniu rudzianin rzeczywiście ukrywał narkotyki i prowadził domową uprawę konopi indyjskich. Stróże prawa przejęli ponad 500 porcji amfetaminy oraz blisko 40 działek suszu marihuany. Zatrzymany 27-latek na początek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, jednak kryminalni dalej będą weryfikować zebrane informacje i nie wykluczają przedstawienia mu kolejnych zarzutów. Rudzianin w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Komentarze (9)    dodaj »

 • Jo

  DOBRZE, NA SZCZĘŚCIE MAMY LEGALNĄ WÓDECZKĘ

 • Bruno

  patologia wystepuje w tym regionie coraz większa

 • Migotka

  Brawo do piachu z dilerami i na drzewo z cpunami

 • Pracownik grudniowy

  Zalegalizujcie w końcu marihuanę i zamiast ścigać pseudo dilerów będziecie mogli ściągać podatki, a ludzie będą mieli przebadany medycznie towar. Ale sytuacja długo się nie zmieni, bo w tym katotalibanie alkohol nie jest traktowany jako używka i narkotyk, hipokryzja level Polska.

 • Noemi

  kolejny hanys zamiesany w narkotyki, wstyd na cały kraj

 • Wstyd

  Niestety gorol przyjezdny

 • Ewa

  To nie ma żadnego znaczenia hanys,czy gorol.Dilerow wszędzie pełno i trzeba to dziadostwo likwidować,bo ileż rodzin cierpi przez nich

 • Olo

  Ewa...ciekawe ile rodzin cierpi przez alkoholików? Tysiące jak nie miliony razy więcej niż przez marihuanę. Marycha to nie to samo co jakieś twarde narkotyki. Wszystko wrzucacie do jednego worka...

 • Mama

  Sie uśmiałam do rozruchu.... Ale tak... Dajmy legalne dopalacze... A narkomania nie będzie się rozprzestrzeniac. Ja piernicze co za idiota wpadł na ten pomysł.... Wolałabym żeby moje dziecko przyszło do domu spalone typowym zielskiem niz po dopalaczach....ludzie myślcie troche

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również