Wiadomości z Rudy Śląskiej

28 razy zapłacił skradzioną kartą

 • Dodano: 2020-10-02 06:15, aktualizacja: 2020-10-02 06:27

W ręce kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej wpadł 30-latek, który posługiwał się skradzioną kartą płatniczą.

Mężczyzna robił zakupy zakupy płacąc metodą zbliżeniową. Śledczy przedstawili mu 28 zarzutów, związanych z kradzieżą i posługiwaniem się cudzą kartą.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy zajęli się sprawą kradzieży karty płatniczej i realizowanych za jej pomocą płatności. Kryminalni dotarli do 30-letniego rudzianina, który był odpowiedzialny za te kradzieże. Materiał dowodowy zebrany przez rudzkich policjantów był na tyle silny, że mężczyzna przyznał się od razu do wykorzystywania karty przy, aż 28 płatnościach zbliżeniowych. Złodziej usłyszał 28 zarzutów, za które grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Prezes

  Aż mi się wierzyć nie chce kiedyś tym "glombom " z wirku koło poczty przyniosłem video jak gościu płaci moja kartą nic nie zrobili dosłownie nic jedyne co pendriva nie odzyskałem nagranie sam załatwiłem z kilku sklepów bo ci panowie tam byli i stwierdzili że się nie da nic zrobić chciałem to opisać w gazecie ale dałem spokój.

 • obywatel

  era maseczek i idiota złap[any ! :D

 • obywatelka

  Komuś skradziono kartę i jej nie zablokował?

 • Ofiara

  Dziś miałam ta samą sytuację mając dzieci można jej zauważyć mi też ktoś konto wypucowal 16transakcji więc każdemu może się zdarzyć może nie zauważyć że jej nie ma ja sama place tel

 • Nwm

  Może ktoś nie zauważyłem od razu, a zakupy zrobił w ten dzień w którym ukradl kartę

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.