Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

35 kierujących ukaranych mandatami za przekroczenie prędkości

  • Dodano: 2019-09-12 08:15, aktualizacja: 2019-09-12 06:41

10 września w godzinach od 06.00 do 22.00 policjanci kontrolowali prędkość pojazdów.

W ramach akcji, 35 kierujących zostało ukaranych mandatami karnymi w związku z przekroczeniem prędkości. Rudzcy policjanci apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę szczególnie podczas niekorzystnych warunków pogodowych, które wraz ze zbliżającą się jesienią będą coraz częstsze.

16 godzin trwały działania represyjno - kontrolne "Kaskadowy pomiar prędkości "

W ramach działań policjanci dokonywali pomiarów prędkości w kilkunastu punktach miasta. 35 kierujących zostało ukaranych mandatami karnymi w związku z przekroczeniem prędkości. Dwóch z nich straciło prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości w mieście o ponad 50 km/h. 31-latek z Zabrza jechał motocyklem, aż 108 km/h w terenie zabudowanym. Stróże prawa zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem. Kolejny 47-latek z Tychów został zatrzymany jak pędził BMW 101 km/h, on również musiał pożegnać się na jakiś czas ze swoim prawem jazdy. Na koncie obu kierowców przybędzie również 10 punktów karnych. Akcja tradycyjnie ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości, z którą jak widać kierowcy poruszający się po Rudzie Śląskiej dalej mają problem.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkanka

    Akcja tradycyjnie była ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa? Ktoś sobie chyba żarty robi. Gdyby stali przy przejściach dla pieszych, przy szkołach itp. To byłoby to skierowane na bezpieczeństwo, a nie kuzwa stanie przy 1 maja, w krzakach i łapanie na hajs.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.