Wiadomości z Rudy Śląskiej

57-letnia kierująca kolejny raz jechała samochodem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień

 • Dodano: 2020-03-31 06:15, aktualizacja: 2020-03-31 06:24

57-letnia kierująca, która niedawno była zatrzymana przez policjantów z Kochłowic, kolejny raz jechała samochodem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień.

Kobieta za nic ma przepisy prawa i sankcje jakie jej grożą.

Za popełnione kolejne przestępstwo grozi jej kara do 2 lat więzienia


Policjanci z kochłowickiego komisariatu drugi raz w tym miesiącu zatrzymali do kontroli lagunę. Renaultem kierowała znów 57-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej, która utraciła uprawnienia do kierowania pojazdami. Kierując samochodem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień rudzianka kolejny już raz popełniła przestępstwo z art. 180 a Kodeksu Karnego. Prokurator i sąd za pewne wezmą pod uwagę jej lekceważący stosunek do poszanowania prawa. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 2 lat więzienia.

Komentarze (10)    dodaj »

 • Dragon

  A proszę mi powiedzieć dlaczego strażakowi który notorycznie łamie przepisy ruchu drogowego jeździ pod wpływem narkotyków albo środków odurzających leków imunosupresyjnych powoduje kolizie , wypadki nadal jeździ i jest bezkarny ...Widzę że mundurowi są w sposób szczególny... traktowani i czy ich nie obowiązuje prawo.Policjani wydziału prewencji kryją kolegów narkomanów i dilerów narkotykowych czego przykładem jest moja sprawa ...Wstyd Panowie Policjanci ... może o tym warto było by napisać reportaż ...

 • Justyna

  A jak mają się do tego leki immunosupresyjne? Nie widzę związku

 • Adam.

  To wolny kraj. Jak coś wiesz to zgłoś a nie wylewaj swoje żale na portalu.

 • Achim

  Może zamiast pisać [...] wsadzić grzywnę nałoży to może was tak powsadzać za kraty żeby się posiedzieli trochę i pomyśleli zanim coś tu nabazgracie po pierwsze jeden z drugim dowiedz się czemu cofnęli uprawnienia

 • jo...

  Po prostu odebrać samochód i wylicytować go na szpitale i dodatkowo dać jej 2000 masek do uczycia .i ładne to opisać na stronach ..i następna lub następny może już autem mimo zakazu nie pojedzie bo się będzie bał kary i dotyczy to wszystkich czy robi w urzędzie miejskim czy jest emerytem.

 • Karol

  Wsadzić babę na całe dwa lata do pierdla i do tego dobra grzywnę nałożyć.

 • Forka

  Brakuje jednego z wąsem to by porządek zrobił.

 • observer

  Jakie kary, taki odzew. Brak konsekwencji w karaniu kierowców popełniających przestępstwo (bezwzględny areszt), powoduje że nikt nie traktuje ich poważnie. Zapewne ta pani kolejny raz siądzie za kierownicę, jeśli sąd pogrozi jej wirtualną karą.

 • observer

  Jakie kary, taki odzew. Brak konsekwencji w karaniu kierowców popełniających przestępstwo (bezwzględny areszt), powoduje że nikt nie traktuje ich poważnie. Zapewne ta pani kolejny raz siądzie za kierownicę, jeśli sąd pogrozi jej wirtualną karą.

 • Ze Świon

  Walić maksymalne kary , może być nawet 50.000 za takie coś, jak mo auto to pewnie kajś robi abo mo jakiś dochód. Nie martwcie sie skarbówka już sobie poradzi jak to ściągnąć. Niezapłacone mandaty też ściągają i sie nie pytają nikogo o pozwolenie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również