Wiadomości z Rudy Śląskiej

6-letnia Asia oraz 9-letni Sebastian sprawowali wczoraj urząd prezydenta Rudy Śląskiej

  • Dodano: 2019-06-04 08:45, aktualizacja: 2019-06-04 09:07

6-letnia Asia oraz 9-letni Sebastian wygrali w niedzielę konkurs na "Najlepsze przebranie" podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka i sprawowali wczoraj urząd prezydenta Rudy Śląskiej.

Mali rudzianie mieli okazję poznać tajniki pracy prezydenta, zwiedzić zarówno budynek Urzędu Miasta, jak i Straży Miejskiej, gdzie szczególnie zainteresowało ich stanowisko z miejskim monitoringiem.

- Asia chciałaby więcej placów zabaw a Sebastian darmowe wejścia na odkryty basen w Nowym Bytomiu. Oboje mieli dziś okazję "przejąć stery miasta” na kilka godzin. To nagroda za najbardziej oryginalne przebranie podczas obchodów Dnia Dziecka. Podczas wizyty w urzędzie miasta Asia i Sebastian mieli okazje poznać tajniki pracy prezydenta miasta. Uśmiechnięte miny są chyba dowodem na to, że się im podobało - napisał Krzysztof Mejer na swoim profilu internetowym.

Mali rudzianie wygrali w niedzielę konkurs na "Najlepsze przebranie". Swoje stroje oboje zaprezentowali podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka na nowobytomskim rynku. Asia przebrała się za regionalną damę a Sebastian za ekologicznego chłopca.

6-letnia Asia oraz 9-letni Sebastian sprawowali wczoraj urząd prezydenta Rudy Śląskiej

Komentarze (2)    dodaj »

  • lolek

    I lepiej im szło, niż obecnie urzędującym ;)

  • Malkontent

    Oraz Krzysio!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również