6-letnia Asia oraz 9-letni Sebastian sprawowali wczoraj urząd prezydenta Rudy Śląskiej

Czas czytania: 2 min.

6-letnia Asia oraz 9-letni Sebastian wygrali w niedzielę konkurs na “Najlepsze przebranie” podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka i sprawowali wczoraj urząd prezydenta Rudy Śląskiej.

Mali rudzianie mieli okazję poznać tajniki pracy prezydenta, zwiedzić zarówno budynek Urzędu Miasta, jak i Straży Miejskiej, gdzie szczególnie zainteresowało ich stanowisko z miejskim monitoringiem.

– Asia chciałaby więcej placów zabaw a Sebastian darmowe wejścia na odkryty basen w Nowym Bytomiu. Oboje mieli dziś okazję “przejąć stery miasta” na kilka godzin. To nagroda za najbardziej oryginalne przebranie podczas obchodów Dnia Dziecka. Podczas wizyty w urzędzie miasta Asia i Sebastian mieli okazje poznać tajniki pracy prezydenta miasta. Uśmiechnięte miny są chyba dowodem na to, że się im podobało – napisał Krzysztof Mejer na swoim profilu internetowym.

Mali rudzianie wygrali w niedzielę konkurs na “Najlepsze przebranie”. Swoje stroje oboje zaprezentowali podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka na nowobytomskim rynku. Asia przebrała się za regionalną damę a Sebastian za ekologicznego chłopca.

Karolina Bauszek-Żurek
Źródło: foto: UM Ruda Śląska

Komentarze (2) DODAJ

I lepiej im szło, niż obecnie urzędującym ;)
lolek
Oraz Krzysio!
malkontent

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe