RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

[AKTUALIZACJA] Strefa Rekreacji i Sportu w Aquadromie zamknięta z powodu awarii

 • Dodano: 2021-08-05 15:15, aktualizacja: 2021-08-06 10:00

Awaria w Aquadromie. Nieczynna jest duża część kompleksu rekreacyjno-pływackiego. Nie wiadomo kiedy utrudnienia się skończą.


[AKTUALIZACJA]: Przedstawiciele Aquadromu poinformowali, że udało się usunąć awarię i dziś (06.08) o godzinie 12:00 ponownie otwarta zostanie Strefa Rekreacji i Sportu.


Strefa Rekreacji i Sportu w Aquadromie została zamknięta z powodu awarii

Strefa Rekreacji i Sportu w Aquadromie została zamknięta z powodu awarii. Jak informują przedstawiciele rudzkiego aquaparku dziś czynne jest jedynie Saunarium. 

Już wczoraj po godzinie 17:00 na stronie Aquadromu pojawiła się informacja o usterce. Jak się okazuje, awarii uległ m.in. moduł sterownika atrakcji. Z tego powodu obiekt został zamknięty. 

- Ważna wiadomość dla osób wybierających się do naszego parku wodnego. Z powodu awarii systemu jesteśmy zmuszeni zamknąć obiekt. Czekamy na przyjazd ekipy technicznej, która ma znaleźć przyczynę awarii. Za utrudnienia wszystkich przepraszamy - napisał wczoraj wiceprezydent Krzysztof Mejer

Dziś czynne jest jedynie Saunarium

Usterka okazała się na tyle poważna, że dzisiaj nadal część Aquadromu wyłączona jest z użytku. Chodzi o Strefę Rekreacji i Sportu. Obecnie klienci mogą skorzystać jedynie z Saunarium z wyłączeniem jacuzzi. 

- Szanowni Klienci! Informujemy, że z powodów technicznych w dniu 05.08.2021 r. Strefa Rekreacji i Sportu jest nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie informujemy, że Saunarium jest czynne (z wyjątkiem jacuzzi) - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Aquadromu. 

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (11)    dodaj »

 • Ernest_Vitczok

  Dla porównania 20 lat działa park wodny w Tarnowskich Górach i takich dużych awarii sobie tam nie przypominam!

 • tomasz

  a potem płacz że aquadrom przynosi straty. i zwalanie na covid.

 • Halymbiok

  Przecież to jakiś żart. W szczycie sezonu taka awaria... A narzekali, że lockdown ich zabije, a sami sobie strzelają w stopę i jeszcze tłumaczą się "awarią sterownika modułu" (w tłumaczeniu - awaria jest poważna, ale wciśniemy wam kit, że to jakiś moduł). Sorry, jadę do Tychów

 • Mieszkaniec

  Po przeczytaniu tego artykułu nasuwa mi się jedno: masłomasłomasłomasło. A tak na serio: jaki moduł sterownika atrakcji??? Której atrakcji?? Zjeżdżalni??? Mokrego bąbla?? Dajcie se siana...

 • tomasz

  fafnoście konserwatorów, elektryków, hydraulików, złotych rączek, informatyków i serio nikt nie jest w stanie tego ogarnąć?

 • Łon

  Ja Tyś widzioł... brak specjalistów na miejscu. Ale co się dziwić, za miskę ryżu profesjonalista nie przyjdzie robić.

 • prof. Wosk

  "moduł sterownika atrakcji" ... w to może uwierzyć tylko ktoś kto nie widział nigdy żadnego sterownika . Jaka jest prawdziwa przyczyna zamknięcia ?

 • Szok

  Pewnie covid

 • Jola

  Bakterie "coca-coli"

 • Jo

  [...]aty prezes

 • Karminadel

  Jak walnie "moduł sterownika atrakcji" to się zamyka atrakcję, a nie całą cześć basenową!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.