Wiadomości z Rudy Śląskiej

Amfetamina i marihuana w mieszkaniu 36-letniego rudzianina

  • Dodano: 2022-07-08 12:00

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Rudzie Śląskiej zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Z przejętych środków można było wydzielić około 650 działek. Taka ilość amfetaminy i marihuany wskazywała, że był to towar przeznaczony do sprzedaży na czarnym rynku.

U 36-letniego rudzianina policja odnalazła narkotyki

Policjanci z rudzkiej komendy, którzy walczą z narkobiznesem, ustalili, że mieszkaniec Nowego Bytomia prawdopodobnie handluje narkotykami. 

- Kiedy kryminalni weszli do jego mieszkania, znaleźli znaczne ilości środków odurzających. Policjanci przejęli blisko 650 działek narkotyków – amfetaminy i marihuany. W mieszkaniu zastano również, 21-letnią kobietę, która była poszukiwana przez rudzki sąd do odbycia kary aresztu w zamian za niezapłaconą grzywnę - czytamy na stronie KMP Ruda Śląska. 

Oboje trafili do policyjnego aresztu. Kobieta następnego dnia została przewieziona do wyznaczonego aresztu. W toku postępowania śledczy ustalą, komu mężczyzna sprzedawał narkotyki. 

Rudzcy kryminalni podkreślają, że sprawę traktują jako rozwojową i nie wykluczają kolejnych zatrzymań i zarzutów. 36-letni za posiadanie znacznych ilości środków odurzających może trafić do więzienia na 10 lat.

Komentarze (3)    dodaj »

  • kama

    pewnie mamusi kupił, cóż ...śląsk

  • Milena

    Jak byś chciał wiedzieć idioto to jego matka ani ojciec nie żyją i nie życzę sobie żebyś taki pisał [...]o wiesz [...] widziales !!!

  • Sula

    60 dobry typ byl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również