Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bajka dla dzieci (Nie)Brzydkie Kaczątko - zmiana terminu!

  • Dodano: 2021-03-11 12:30

Jak informuje Dom Kultury w Bielszowicach spektakl (Nie)Brzydkie Kaczątko nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

Z przykrością informuję, że bajka pt. "(NIE)Brzydkie Kaczątko", planowana na 21 marca w Domu Kultury - nie odbędzie się w tym terminie (jesteśmy zmuszeni ją odwołać). Po ustaleniu nowej daty na pewno Państwa poinformujemy.  Przepraszamy za niedogodności.


Dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. (Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie.

Spektakl teatralny (Nie)Brzydkie Kaczątko w Rudzie Śląskiej

Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuacje bez wyjścia, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia... otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami – Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.


21 marca 2021 r. DK Bielszowice, g. 16:00, bilety - 18 zł

Rezerwacje telefoniczne

Bajka dla dzieci (Nie)Brzydkie Kaczątko - zmiana terminu!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.