Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bezcenna dziecięca radość - VI Gwiazdkowa Niespodzianka w Kościele Bożym

  • Dodano: 2019-01-19 14:30, aktualizacja: 2019-01-19 16:32

Dziś, 19 stycznia, w Kościele Bożym w Rudzie Śląskiej odbyła się, organizowana już po raz szósty, Gwiazdkowa Niespodzianka, dzięki której około 250 dzieci z potrzebujących rodzin otrzymało prezenty. 

W sumie rozdano 1500 prezentów, które przygotowano z pomocą organizacji Samaritan's Purse. Kościół Boży współpracuje także z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i szkołami. Dzieci podzielone zostały na cztery większe grupy, wśród których rozdano prezenty.

W akcję co roku zaangażowanych jest około 30 wolontariuszy. Ta sobota rozpoczyna tydzień, w którym dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach i warsztatach. Już w następną sobotę, 26 stycznia, dzieci będą miały okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez krakowską grupę teatralną.

Dzieci, jak co roku w rodzinnej atmosferze, bawiły się z animatorami i organizatorami akcji. Miały okazję zaśpiewać kolędy i znane im piosenki dla dzieci, a pod koniec otrzymały prezenty, które rozpakowały wraz z rodzicami. 


Źródło: Barbara Szłapka

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Robajstwo

    To w czasach 500+ sa jeszcze potrzebujace dzieci?

  • Serduszko

    A w tych czasach musi być nienawiść i zazdrość

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.