Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla młodzieży z Rudy Śląskiej i okolic

  • Dodano: 2025-07-31 06:00, aktualizacja: 2025-07-31 05:15

Śląski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w wakacyjnych warsztatach fotograficznych, które rozpoczną się 5 sierpnia. Projekt skierowany jest do młodzieży z Rudy Śląskiej, Bytomia, Chorzowa i Świętochłowic.

Złap kadr lata! Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla uczniów

Zajęcia odbywać się będą od 5 do 8 sierpnia w godzinach 17:00–20:00. W programie warsztatów przewidziano:

  • sesje plenerowe,
  • fotografię mobilną i pracę z aparatem,
  • edycję zdjęć na smartfonie.

To świetna okazja, by podszlifować swoje umiejętności, poznać podstawy pracy z kadrem oraz edytować zdjęcia za pomocą aplikacji mobilnych.

Finansowanie i zapisy

Udział w warsztatach jest bezpłatny, dzięki finansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Laboratoria czwartej przyrody”. Celem inicjatywy jest aktywizacja lokalnej młodzieży i rozwój kompetencji w duchu zielonej transformacji oraz rozpoznawania dziedzictwa antropocenu.

Zapisy telefoniczne: +48 536 260 531
E-mail: [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również