Wiadomości z Rudy Śląskiej

Co z tegorocznym Sylwestrem? Premier Morawiecki rozwiał wątpliwości

 • Dodano: 2020-12-03 12:15

W Sylwestra należy ograniczyć kontakty społeczne, by uniknąć zakażenia koronawirusem - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Podczas wczorajszej sesji Q&A na Facebooku premier Mateusz Morawiecki odniósł się do tegorocznego Sylwestra.

Wszyscy Polacy tęsknią do zabawy, do ferii, do normalności, do takiej radości wyrażanej w szerszym gronie przyjaciół. Ja także zresztą. Ale ten rok jest rokiem nienormalnym; ten rok 2020 jest naprawdę rokiem pełnym załamań, zaskoczeń, których źródłem jest przede wszystkim Covid-19, więc jeszcze poczekajmy. Jeszcze ograniczmy nasze kontakty społeczne, jeszcze przestrzegajmy przepisów – odpowiedział Morawiecki.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • św Mikołaj

  powinni zrobić tak: jak na Sylwestra bedzie słychac spiewy i libacje powinni wpaść z pałami i wygasić taką impreze, jestem za

 • Kłoda

  Tresura społeczeństwa zdąża do celu ,sugerowane antidotum ,po Nowym Roku likwidacja na masową skalę ,wspomnienia staną się zaplanowaną masakrą psychologiczną.

 • Miki

  Ograniczą ilość wszędzie tylko nie na sylwestrze z jedynką

 • Darek

  Premier nie musiał nic mówić w tym mieście wladza gasi latarnie to gdzie by tu pomyśleć o sylwestrze?.

 • Baba

  Z jakiegoż to powodu władza gasi światło? Hmmm? Skutek jest wynikiem przyczyny przecież.

 • Karl

  Z tego powodu że przetargi były wygrywane w cenach rudzkorynkowych i wyceny miejskich inwestycyji (w części wątpliwych ekonomicznie i społecznie zresztą) w sposób podobny. Z tego powodu że np. pracownicy rudzkich bibliotek biorą pieniądze podczas gdy te biblioteki są nieczynne, a na bibliotekach wisiała kartka z co najmniej nadinterpretacją ogłoszonych przez rząd przepisów. To samo pracownicy PUP, cała administracja państwowa może z pewnymi ograniczeniami pracować normalnie, lecz samorządowa rudzka nie może. To szlachta którą należy oddzielić od społeczeństwa....

 • zigfrid

  jak górnicy siedzieli na 4 literach i brali kupę kasy za nic nie robienie to było ok :)Nie jest winą pracowników że wasz rząd zamyka firmy a pracodawca albo zwalnia z wypowiedzeniem albo ma obowiązek wypłaty wynagrodzenia. Schowaj się z powrotem do swojej nory.

 • Karl

  Słuchaj na o debilu, hajery mieli jakieś podstawy do tego (zachorowalność, bliskość drugiego itp.) Wy pasożyty w zasadzie nie wiadomo po co przychodzicie do tej roboty skoro nie przyjmujecie petentów. I nie rząd zamknął wymienione przeze mnie instytucje tylko lokami wszechwładcy cymbale. Skoro pracodawca ma możliwość zwolnienia jak wspominasz to już dawno powinien pracowników UM wypieprzyć, bo nie wyglądają na szczególnie wykwalifikowanych i wydają się być do zastąpienia w większości każdym z ulicy w przeciągu tygodnia....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.