Wiadomości z Rudy Śląskiej

Cztery escape roomy w woj.śląskim zamknięte! Trwają kontrole po tragedii w Koszalinie

 • Dodano: 2019-01-07 11:00

Trwają kontrole escape roomów po tragedii do jakiej doszło w miniony piątek, 4 stycznia, w Koszalinie. W pokoju zagadek zginęło pięć nastolatek.

Strażacy skontrolowali 54 escape roomy w województwie śląskim. W 45 ujawnili różnego rodzaju nieprawidłowości związane z bezpieczeństwem. Cztery tego typu pomieszczenia na terenie województwa śląskiego zostały zamknięte.Podobne kontrole strażacy przeprowadzają w całej Polsce. Przypominamy, że w escape roomie w Koszalinie w pożarze zginęło pięć nastolatek.

Tymczasem odnośnie tragedii w Koszalinie jest zarzut dla jednej osoby

Policjanci zatrzymali 28-latka z woj. wielkopolskiego, który usłyszał zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru, czym nieumyślnie miał doprowadzić do śmierci osób, które zginęły w pożarze w escape roomie w Koszalinie.

Od momentu zgłoszenia zdarzenia, zachodniopomorscy policjanci z KMP w Koszalinie i KWP w Szczecinie, nieprzerwanie pracują nad ustaleniami i gromadzeniem materiału procesowego, który niezbędny jest do zbadania przyczyn tragedii w Koszalinie.

28-latek w Prokuraturze Okręgowej w Koszalinie, usłyszał zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru, czym nieumyślnie miał doprowadzić do śmierci osób, które zginęły w pożarze.

Do zdarzenia doszło w piątek, 4 stycznia br., około godz. 17:00. Wówczas w jednym z budynków (escape room) przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie wybuchł pożar, w konsekwencji którego zginęło pięć nastolatek, a jeden mężczyzna został ranny.


Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!


Źródło: TVS

Komentarze (8)    dodaj »

 • wstrząśnięty

  Zamknąć kogoś w środku pokoju i schować klamkę ... toż to zabawa .A potem do tego żadnej możliwości zaalarmowania kogoś z zewnątrz.Kompletny brak wyobraźni .Trauma dla rodziców tych dziewczyn na całe życie .

 • Ola

  Zlikwidowac wszystkie !!!!! Juz nie wiedza na czym zarabiac jakies glupie zabawy

 • bbb

  Pewnie! Lepiej obejrzeć coś wartościowego, np. Rolnik szuka żony albo inne Barwy szczęścia!

 • Sylwia

  Jasne, niech mlodziez lepiej bazgrze po murach...

 • max

  popieram !

 • Xxx

  Zlikwidowac !!

 • Pyskula

  Wszystkie te amerykańskie wymysły [...]nych atrakcji powinni zlikwidować...naotwierali po kosztach atrap i musiało dojść do tragedii żeby ktoś doszedł do wniosku że trzeba skontrolować reszte...żenada. współczucia dla rodzin to niewyobrażalna tragedia stracić dziecko :(

 • ehs

  Które są zamknięte?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również