Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dzielnicowi z "jedynki" z wizytą u przedszkolaków

  • Dodano: 2018-11-06 06:30, aktualizacja: 2018-11-06 06:46

Dzielnicowi z komisariatu I w ramach akcji „Kręci minie bezpieczeństwo” i „Dzielnicowy bliżej nas” odwiedzili Oddział Przedszkolny w SP nr 6 i Przedszkole Miejskie nr 44 w rudzkiej Goduli.

Mundurowi spotkali się z przedszkolakami, w celu zaprezentowania maluchom zasad bezpieczeństwa. Oprócz typowej codziennej policyjnej pracy, nasi mundurowi prowadzą także działalność z obszaru prewencji, którą zaczynają od najmłodszych.

Policjanci z komisariatu w Rudzie odwiedzili przedszkole  nr 44 i oddział przedszkolny przy SP nr 6 w rudzkiej dzielnicy Godula. Stróże prawa zaprezentowali maluchom podstawowe zasady bezpieczeństwa pieszych, a także rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu w domu i na podwórku. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta rudzcy policjanci prowadzą działania, polegające m. in. na prowadzeniu edukacji wśród najmłodszych, czyli dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tym razem dzieci z przedszkola w Goduli mogły gościć swoich dzielnicowych, którzy oprócz rad jakie im dali, pokazali też swój radiowóz. Dla dzieci możliwość zobaczenia policyjnego wozu od środka, zawsze jest największą atrakcją.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.