Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dzień Mamy i Córki w "Kinie dla Kobiet"

  • Dodano: 2019-06-02 12:30

Raz na jakiś czas Kino Patria otwiera się tylko dla płci pięknej. W piątek odbyło się ostatnie "Kino dla Kobiet" przed wakacjami.

- Fantastyczne miejsce na spotkanie z koleżankami po pracy. Nie wyobrażam sobie miesiąca bez przyjścia tutaj. To niestety ostatnie kino przed wakacjami, jeszcze się nie skończyło, a ja już nie mogę doczekać się następnego - mówiła Patrycja z Goduli.

Uczestniczki imprezy jak zwykle mogły m.in.: zadbać o włosy, paznokcie i skórę. W kinie na Chorzowskiej swoje prezentacje przygotowały także różne firmy m.in.: KarmaMa Bistro i Ziół, 2AFit, Tu Lis Ma Nore Cafe, Hurtownia Bella Cosmetics i wiele innych. Podczas ostatniego "Kina dla Kobiet" przed wakacjami rudzianki świętowały Dzień Matki i Dziecka. Na zakończenie spotkania wyświetlono film "Całe szczęście".


- To ostatnie kino przed wakacjami, ale bez obaw, bo już we wrześniu czeka nas nowa edycja i nowe atrakcje. Dokładne daty podamy na naszym fanpage'u już niedługo - mówiła Marta Glamb, jedna z organizatorek wydarzenia. - Bardzo nas cieszy, że rudzianki i nie tylko wciąż tak chętnie biorą udział w "Kinie dla Kobiet", to dla nas największa radość! - dodała.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.