RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Fundacja Armia Przyjaciół poszukuje rąk do pracy. Kiermasz charytatywny już za tydzień!

  • Dodano: 2021-11-12 07:45, aktualizacja: 2021-11-12 11:17

Już w przyszły weekend na bytomskim rynku odbędzie się wyjątkowy kiermasz charytatywny. Organizatorzy liczą, że wśród rudzian znajdą wolontariuszy, którzy zechcą pomóc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Wolontariusze potrzebni od zaraz!

Fundacja Armia Przyjaciół, we współpracy z Bazarkiem Armia Przyjaciół oraz firmą MODNY KĄCIK A.K Sulewscy, organizuje kiermasz charytatywny. Wydarzenie potrwa 3 dni (19-21.11) i odbędzie się na rynku w Bytomiu. Organizacja kiermaszu wymaga sporych nakładów czasu, dlatego fundacja szuka dodatkowych rąk do pracy w postaci wolontariuszy. Każdy może pomóc – zarówno osoby starsze, jak i uczniowie szkół średnich i wyższych, którzy mogą uzyskać zaświadczenie o wolontariacie. Dyspozycyjność można zgłosić na cały weekend, dwa dni kiermaszu lub tylko jeden – wszystko zależy od woli wolontariusza. 

Wszystkich chętnych prosi się o kontakt z Fundacją Armia Przyjaciół poprzez Facebook'a.

Kiermasz charytatywny

Wcześniej wspomniany kiermasz odbędzie się już w przyszły weekend (19-21 listopada) na bytomskim rynku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dalszą działalność Fundacji Armia Przyjaciół. Do sprzedaży trafią ozdoby świąteczne, choinki, lampki choinkowe, małe AGD, książki, płyty CD i DVD, obrazy, zabawki, porcelana i szkło a także odzież nowa i używana. 

Godziny działania kiermaszu

  • 19 listopada – 15:00-20:00,
  • 20 listopada – 7:00-20:00,
  • 21 listopada – 7:00-16:00.

Fundacja Armia Przyjaciół

Fundacja została stworzona przez trójkę przyjaciół, których misją jest niesienie pomocy osobom oraz zwierzętom w potrzebie. Organizują różne wydarzenia i zbiórki, aby wesprzeć tych, którzy szczególnie potrzebują pomocy. Fundacja zachęca do dokonywania symbolicznych wpłat na jej cele.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gienek

    za robota sie weźcie jak chcecie utrzymac fundacje

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.