Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent

  • Dodano: 2019-01-24 09:15, aktualizacja: 2019-01-25 13:16

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent w postaci farb, piecyka gazowego i materiałów budowlanych o równowartości 3 tys. zł. Wszystko to dzięki rudzianinowi, który postanowił zgłosić fundację do konkursu sieci sklepów JULA.

- Dobroć w Rudzie Śląskiej jest jeszcze bardziej odczuwalna. Mieszkaniec naszego miasta Pan Grzegorz Klima zgłosił naszą fundację do konkursu organizowanego przez sieć sklepów JULA. Opisał działalność fundacji, a dobrzy ludzie głosowali i udało nam się zająć pierwsze miejsce! Otrzymaliśmy dla fundacji zakupy za trzy tysiące zł, potrzebnych rzeczy dla naszych podopiecznych. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy bezinteresownie działają i niosą pomoc innym - mówiła Aleksandra Poloczek, prezes fundacji.

Pan Grzegorz postanowił w nietypowy sposób wspomóc Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja. Zgłosił rudzką fundację do konkursu "JULA dobrym sąsiadem". Do wygrania był bon na 3 tys. zł. do wykorzystania w jednym ze sklepów JULA.

- Postanowiłem zgłosić Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja do konkursu, ponieważ podziwiam działalność zarówno całej fundacji jak i samej pani Oli Poloczek, która moim zdaniem jest wzorem do naśladowania - mówił Grzegorz Klima.

Fundacja otrzymała m.in.: farby, piecyk gazowy, materiały budowlane, narzędzia, wkrętarkę, nagrzewnicę i wentylator.

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • nutka

    Gratuluję Fundacji, niech to komuś służy :)

  • TOM

    ALOJS Z KAFAUZU.

  • ktoś

    ten trzeci na zdjęciu, kto to?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.