Wiadomości z Rudy Śląskiej

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent

  • Dodano: 2019-01-24 09:15, aktualizacja: 2019-01-25 13:16

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent w postaci farb, piecyka gazowego i materiałów budowlanych o równowartości 3 tys. zł. Wszystko to dzięki rudzianinowi, który postanowił zgłosić fundację do konkursu sieci sklepów JULA.

- Dobroć w Rudzie Śląskiej jest jeszcze bardziej odczuwalna. Mieszkaniec naszego miasta Pan Grzegorz Klima zgłosił naszą fundację do konkursu organizowanego przez sieć sklepów JULA. Opisał działalność fundacji, a dobrzy ludzie głosowali i udało nam się zająć pierwsze miejsce! Otrzymaliśmy dla fundacji zakupy za trzy tysiące zł, potrzebnych rzeczy dla naszych podopiecznych. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy bezinteresownie działają i niosą pomoc innym - mówiła Aleksandra Poloczek, prezes fundacji.

Pan Grzegorz postanowił w nietypowy sposób wspomóc Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja. Zgłosił rudzką fundację do konkursu "JULA dobrym sąsiadem". Do wygrania był bon na 3 tys. zł. do wykorzystania w jednym ze sklepów JULA.

- Postanowiłem zgłosić Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja do konkursu, ponieważ podziwiam działalność zarówno całej fundacji jak i samej pani Oli Poloczek, która moim zdaniem jest wzorem do naśladowania - mówił Grzegorz Klima.

Fundacja otrzymała m.in.: farby, piecyk gazowy, materiały budowlane, narzędzia, wkrętarkę, nagrzewnicę i wentylator.

Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent

Komentarze (3)    dodaj »

  • nutka

    Gratuluję Fundacji, niech to komuś służy :)

  • TOM

    ALOJS Z KAFAUZU.

  • ktoś

    ten trzeci na zdjęciu, kto to?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również