Wiadomości z Rudy Śląskiej

Fundusze UE dla Twojej firmy

  • Dodano: 2008-10-01 09:26

Interaktywny warsztat z wykorzystaniem Internetu oraz technologii webex.

W piątek, 17 października br. w ramach Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego w siedzibie Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości odbędzie się bezpłatne szkolenie "O funduszach UE dla twojej firmy".

Szkolenie prowadzone będzie w innowacyjnej formie interaktywnego warsztatu z wykorzystaniem połączenia internetowego.

Bez konieczności wychodzenia z biura uzyskasz przydatną wiedzę oszczędzając czas i pieniądze. Współorganizatorem szkolenia jest firma CISCO promująca technologię webex, która umożliwia przeprowadzenie interaktywnego szkolenia poprzez Internet.

Webex to technologia pozwalająca na przeprowadzanie interaktywnych spotkań, video konferencji i szkoleń bez konieczności instalowania w komputerze specjalnego oprogramowania oraz zakupu dodatkowego sprzętu.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy są zainteresowani informacjami na temat możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na realizację prorozwojowych inwestycji. W programie warsztatu uczestnicy poznają m.in. odpowiedzi na pytania: jakie są możliwości i zasady pozyskiwania dotacji, jak wygląda procedura oceny i wyboru projektów, jakiego typu inwestycje mogą uzyskać dofinansowanie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres: info@inkubatorrudzki.pl do dnia 12.10.2008r.

Po weryfikacji zgłoszenia uczestnik otrzyma e-mail potwierdzający rejestrację wraz z linkiem aktywizującym oraz instrukcją wyjaśniającą zasady korzystania z systemu webex. System webex NIE wymaga instalowania lub posiadania specjalnego oprogramowania.

Źródło: www.inkubatorrudzki.pl

Komentarze (1)    dodaj »

  • Darek Bialas

    Kolejny raz, kolejna okazja, kolejne >wyciągnięcie ręki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również