Wiadomości z Rudy Śląskiej

Groźne zdarzenie w dzielnicy Halemba! Osobówka wjechała w motorower

 • Dodano: 2021-11-03 13:15, aktualizacja: 2021-11-17 20:26

Dziś w godzinach wczesnoporannych doszło do groźnej kolizji w ciągu ulicy 1 maja w dzielnicy Halemba. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem.

Groźna kolizja z udziałem osobówki i motoroweru

W środę 3 listopada około godziny 6:00 rano doszło do groźnej kolizji w ciągu ulicy 1 maja. Do zdarzenia doszło w okolicy Kościoła i stacji benzynowej. Kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście.

– Kierowca osobówki wjechał w motorowerzystę, który został zabrany do szpitala na badania – przekazał asp.szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Jak poinformował asp.szt. Arkadiusz Ciozak, na ten moment brak informacji o stanie zdrowia motorowerzysty. Wiadomo jednak, że obrażenia nie były poważne. Od stanu zdrowia motorowerzysty zależy czy to zdarzenie drogowe zostanie uznane za kolizję, czy wypadek.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Tomek

  "W okolicy kościoła i stacji benzynowej" - to były dwa zdarzenia? Skuter leżał dwa razy? A na focie widzimy przejście dla pieszych tuż przy kościele w kierunku Wirka...

 • pieszy

  a taaki ładny był ten skuterek...amerykańskiiii

 • Farorz

  Chyba chiński

 • jac71

  Gdzie stacja benzynowa?

 • krtek

  W Czechosłowacji, proszę...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.