Wiadomości z Rudy Śląskiej

IMGW ostrzega przed burzami!

 • Dodano: 2024-06-18 10:00, aktualizacja: 2024-06-18 14:10

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed burzami na obszarze województwa śląskiego 18 czerwca od godz. 14:00 do godz. 20:00.

Ostrzeżenie przed burzami

Prognozowane są lokalne burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 25 mm oraz porywy wiatru do 85 km/h. Lokalnie grad.

O ewentualnych utrudnieniach związanych z pogodą należy informować Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Centrum Zarządzania Kryzysowego

 • ul. Gen. Hallera 61
 • 41-709 Ruda Śląska
 • tel./fax 32 248 63 58, 32 248 63 59
 • infolinia: 800 158 800
 • e-mail: wzk@ruda-sl.pl

Komentarze (3)    dodaj »

 • Zielony ład

  Zazwyczaj w telewizorni pokazują amerykańskie domki z drewna a w Polsce stodoły,klepiska okryte eternitem budowane w l.60 ubiegłego wieku ile ludzi zginęło w górach ile podczas burzy?

 • piotrekx

  NIE ŻYCZĘ SOBIE ŻADNYCH ALERTÓW ! POWINIENEM MIEĆ DO TEGO PRAWO W TYM PSEUDO WOLNYM KRAJU!Jak będe chciał czy się gdzieś wybierał to sobie moge radar burzowy włączyćMnie szlak trafia na ten złośliwy spam. Ostatnio przez tydzień mnie tym [...]em zasypywali i nic tylko jednego dnia lekko pokropiło, dzień przerwy i znów nawet dwa jednego dnia potem kolejny, a był tylko lekki Deszcz. Szukam jak wysyp tych śmieci można wyłączyć i najbardziej denerwujące jest to, że każdy numer się da zablokować a tego jak na złość się nie da jest tylko opcja "Usuń" bo to nie podlega pod żaden numer, do spamu też nie mogę dać, jedynie wyłączyłem powiadomienia, ale i tak przychodzą tylko nie widze ich od razu.Czy operatorzy sieci komórkowych musza na siłę zasypywać swoich klientów tymi bezwartościowymi wiadomościami śmieci. Rozumiem że są tacy co może chca je otrzymywać, lecz ja sobie nie życzę tego spamu. Przecież abonent im płaci za numer, czy nie mogą dać możliwości wyboru rezygnacji tym którzy sobie tego nie życzą jak np. ja i wielu innych. Czy będą zasypywać na siłę i jedynym rozwiązaniem uniknięcia tych śmieci jest rezygnacja z numeru Tel, a korzystanie z karty bez sieci komórkowej tylko do internetu w smart fonie i komunikowanie się z znajomymi za pośrednictwem internetu poprzez określone komunikatory, bo ja właśnie myślę już o takim wyjściu.

 • olo

  Psychiatrzy na takich jak ty habilitacje robią.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również