Wiadomości z Rudy Śląskiej

IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu na obszarze Rudy Śląskiej

  • Dodano: 2020-05-31 07:00, aktualizacja: 2020-05-30 17:21

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu na obszarze Rudy Śląskiej w dniu 31 maja. Prawdopodobieństwo wystąpienia groźnych zjawisk atmosferycznych wynosi 80%.

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu na obszarze Rudy Śląskiej w dniu 31 maja. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 50 mm.

O ewentualnych utrudnieniach związanych z pogodą (zalaniach, lokalnych podtopieniach) należy informować Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Centrum Zarządzania Kryzysowego
ul. Gen. Hallera 61
41-709 Ruda Śląska
tel./fax 32 248 63 58, 32 248 63 59
infolinia: 800 158 800
e-mail: wzk@ruda-sl.pl

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • szklana kula

    niewiem kto i jak pracuje w tym instytucie ale co do Rudy Śląskiej to oni sie non stop mijaja z rzeczywistością - jak przewidują że będzie wichura to albo po fakcie to napisza albo wogóle wiatru niema, jak ma być susza to 2 dni sońce świeci to pozniej tydzien leje deszcz, a teraz co 31 że niby MAX opady a tu jakas mżawka i tyle ZMIEŃCIE ICH

  • normal

    susza jak [...]

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.