Wiadomości z Rudy Śląskiej

Jaka będzie pogoda podczas Dni Rudy Śląskiej? Sprawdź naszą prognozę!

  • Dodano: 2019-06-05 13:15, aktualizacja: 2019-06-07 12:09

Przed nami kilka dni wypełnione muzyką i dobrą zabawą! Już w czwartek rozpoczną się obchody 60-lecia utworzenia Miasta Ruda Śląska w jego obecnych granicach administracyjnych. W tym roku wszystkie imprezy odbędą się na terenach zielonych w dzielnicy Bykowina przy ul. Górnośląskiej. Czy pogoda będzie łaskawa dla imprezowiczów? Sprawdź naszą prognozę pogody!


Święto Herbu Miasta - czwartek (6 czerwca)

W czwartek słupki rtęci wskażą aż 28°C. Możemy spodziewać się małego zachmurzenia nieba oraz zdecydowanie korzystnego biometu. Według prognoz w tym dniu parasole nam się nie przydają - meteorolodzy nie zapowiadają opadów deszczu.


1 Dzień Święta Miasta - koncert O.S.T.R - piątek (7 czerwca)

W piątek pogoda również zapowiada się dobrze! Na termometrach zanotujemy 24°C. Biomet będzie neutralny. Meteorolodzy nie zapowiadają opadów deszczu w ten dzień. Możemy się jednak spodziewać się większego zachmurzenia niż w czwartek.


2 Dzień Święta Miasta - koncert Dody - sobota (8 czerwca)

Nie mamy dobrych wiadomości na temat pogody w sobotę. Według meteorologów możemy spodziewać się w godzinach popołudniowych burzy z opadami deszczu. Słupki rtęci wskażą 26°C. Wiatr może wiać w porywach do 50 km/h. Biomet będzie niekorzystny. Synoptycy przewidują zachmurzenie na poziomie 90%.


Holi Festival - niedziela (9 czerwca)

Niedziela zapowiada się słonecznie. Słupki rtęci wskażą 23°C. Meteorolodzy nie zapowiadają opadów deszczu w ten dzień. Biomet będzie neutralny.Źródło: Redakcja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.