Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Kino dla Kobiet", jak zawsze dostarczyło rudziankom wielu atrakcji

  • Dodano: 2019-10-21 14:30

"Kino dla Kobiet", jak zawsze dostarczyło rudziankom wielu atrakcji. Po męczącym tygodniu pracy panie mogły się odprężyć i zrelaksować, zasięgnąć porad kosmetycznych i skosztować różnych smakołyków.

Panie, które w piątkowe popołudnie odwiedziły nowobytomskie kino "Patria" mogły liczyć na wiele atrakcji. Zasięgały porad kosmetyczek, dowiedziały się, w jaki sposób wykonać profesjonalny makijaż, jak odpowiednio zadbać o włosy i zrobić sobie manicure. Nie zabrakło też smakołyków z rudzkich restauracji oraz konkursów z nagrodami i loterii.

Pod koniec  październikowego "Kina dla Kobiet" odbył się pokaz filmu "(Nie)znajomi", który panie mogły zobaczyć na dużym ekranie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Adolf

    Baby majom frajda, zawsze jakoś tam odskocznia od warzynia łobiadu. Szkoda yno chopa co przyszoł do dom i nie mioł co zjeś i paczoł na krom w ausgusie. Roz do roku idzie babie wyboczyć, nalezy sie.

  • Gazownik

    Wspaniała inicjatywa, uśmiech kobiet - BEZCENNY! Życzę wielu udanych edycji. Tak trzymać. Prowadzący niy mo leko ;-)

  • wesoła

    W szczególności jak zapije przy barze ,,Patrii".

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.