Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kino z psychologią w Patrii już dzisiaj!

  • Dodano: 2023-04-26 07:15, aktualizacja: 2023-04-26 07:47

Rudzkie Kino Patria serdecznie zaprasza na drugi pokaz z cyklu Kino z psychologią! Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć film "Sundown" Michel Franco, a także uczestniczyć w prelekcji na temat wątków psychologicznych, którą poprowadzi student piątego roku psychologii i propagator wiedzy psychologicznej - Daniel D. Knapik.

Film "Sundown" to najnowsze dzieło Michel Franco, które wzbudziło duże zainteresowanie podczas festiwalu w Wenecji. To połączenie elementów thrillera z love story, pełne nagłych zwrotów akcji, które są łagodzone przez subtelne i czułe momenty. Opowieść o wakacjach w Acapulco nabiera nieoczekiwanych kierunków, w pełni wykorzystując narracyjne zakręty, które ukrywają nagłe objawienia, chwile grozy, oszałamiające zachody słońca i radykalne decyzje.

Kino Patria w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokaz "Sundown" w dniu 26 kwietnia 2023 o godzinie 19.00. To wyjątkowa okazja nie tylko do zobaczenia świetnego kina, ale także na spotkanie z ekspertem z dziedziny psychologii, który z pewnością zainspiruje widzów i wzbogaci ich wiedzę na temat psychologicznych aspektów filmu.

Psychologiczne tête-à-tête

Kino z psychologią w Patrii już dzisiaj!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również