Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejna kradzież tablicy rejestracyjnej. 36-letni złodziej miał przy sobie narkotyki

  • Dodano: 2022-02-25 12:45, aktualizacja: 2022-02-25 18:12

Jak ważne są sygnały od mieszkańców, pokazuje zdarzenie z dzisiejszej nocy. Policjanci z trójki zatrzymali 36-latka, który ukradł tablice rejestracyjne z fiata seicento. Złodziej został zauważony przez świadka, notabene właściciela samochodu, który powiadomił policjantów.

Dzisiejszej nocy, dyżurny rudzkiej komendy otrzymał informację, że złodziej kradnie tablice rejestracyjne z samochodu, zgłaszający widział to przez okno. Na wskazane miejsce szybko pojechali mundurowi z trójki, którzy zatrzymali sprawcę i odzyskali skradzione tablice.

W trakcie przeszukania znaleźli przy 36-latku z Rudy Śląskiej narkotyki

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziś zajmą się nim śledczy. To zdarzenie pokazuje, jak ważna jest czujność mieszkańców miasta, każde podejrzane zachowanie, szczególnie w nocy, powinno być zgłaszane policji. Złodzieje grasują pod osłoną nocy i kradną nie tylko tablice, ale i katalizatory czy całe samochody. Policjanci patrolują teren miasta, prowadzą kontrole, ale nie są w stanie być wszędzie. Mieszkańcy będący świadkami przestępstw, są bardzo pomocnym źródłem informacji.


Źródło: KMP Ruda Śląska

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rudziol

    Co za cymbał ! Masakra

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również