Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejne spotkanie z cyklu Kawiarenka Artystyczna. Gościem Kazimierz Mazur

  • Dodano: 2023-01-03 09:00

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty zaprasza na pierwsze noworoczne spotkanie, które odbędzie się 31 stycznia 2023 roku.

Cykl spotkań z artystami w MCK

Znani, nieznani... O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady...Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. 

Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

Kawiarenka Artystyczna - KAZIMIERZ MAZUR

Gościem spotkania będzie KAZIMIERZ MAZUR . Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”

Twarz, która brzmi znajomo? Jestem o tym bardziej niż przekonana! W słynnym programie rozrywkowym zrobił takie wrażenie na jurorach i widzach, że wygrał 11. edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co ciekawe artysta sam zgłosił się do programu, bo chciał zmierzyć się z wyzwaniami, jakie tenże format niesie. Sprawdził się w nim nie tylko wokalnie, ale i aktorsko, wcielając się w najbardziej znane i charakterystyczne postaci polskiej sceny muzycznej. A później, w jednej z edycji jury zaprosiło go do swojego składu. Ma także zdolności taneczne – brał udział w „Dancing with the Stars”, ale widzowie widzą w nim głównie przesympatycznego doktora Kamila Hoffera, w którego wciela się od 2003 roku w jednym z najpopularniejszych seriali codziennych „Na Wspólnej”. Zatem jakby nie kombinować i jak kiepskim być z matematyki, każdy policzy, że to jubileusz 20-lecia! Do twarzy mu jednak nie tylko w lekarskim kitlu, czy z piosenką, ale i w mundurze... W którym grał w wielu produkcjach kinowych. Aktor teatralny, serialowy, filmowy Kazimierz Mazur będzie gościem Kawiarenki Artystyczne już 31 stycznia 2023 roku. Zapraszam na wspólne odkrywanie muzycznych twarzy i nie tylko Kazimierza Mazura! Czekam na Państwa o 18.00. 

Hanna Grabowska-Macioszek

Kolejne spotkanie z cyklu Kawiarenka Artystyczna. Gościem Kazimierz Mazur

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również