Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejny areszt za rozbój na ekspedientce. Policjanci zatrzymali drugiego sprawcę

  • Dodano: 2020-11-24 06:15, aktualizacja: 2020-11-24 06:20

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali kolejnego mieszkańca naszego miasta, który brał udział w rozboju na ekspedientce jednego ze sklepów w dzielnicy Wirek.

Zebrane dowody nie pozostawiały wątpliwości o winie młodego rudzianina. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

To drugi sprawca, który został aresztowany w tej sprawie

Rudzcy policjanci prowadzący sprawę rozboju z początku miesiąca, zatrzymali kolejnego sprawcę, który brał udział w rozboju na ekspedientce. Policjanci z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy od początku wiedzieli, kto był drugim sprawcą i gdzie przebywał, jednak dla zapewnienia prawidłowego przebiegu postępowania nie był wcześniej zatrzymany. Śledczy zebrali najpierw dowody, które jednoznacznie wskazywały na współwinę 22-letniego rudzianina. Po zatrzymaniu i przedstawieniu zarzutów , policjanci i prokurator złożyli wniosek do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Rudzki sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował ten środek, który pozwoli na sprawne kontynuowanie dalszych czynności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Lll

    Żyć się odechciewa w tym patologicznym mieście, niech ktoś w końcu przyłoży stalową rękę sprawiedliwości do tej wszechobecnej patologii. Lada moment mieszkańcy zaczną szukać swojego miejsca w sąsiednich miastach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również