RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Koncert Chóru Gospel "Z Miłości" w DK Bielszowice!

  • Dodano: 2022-05-26 14:00

18 czerwca w bielszowickim Domu Kultury odbędzie się Koncert Chóru Gospel "Z Miłości". Dajcie się porwać radosnym i pełnym energii utworom wykonanych przez chór gospel oraz znakomitych muzyków!

Bilety w cenie 20 zł można rezerwować w kasie DK. Oficjalny profil Zespołu : O ZESPOLE

"Z Miłości"

"Z miłości" - Kim jesteśmy? Jesteśmy chórem gospel, zrzeszającym ludzi z różnych kościołów, których połączyła miłość do Pana Boga i pragnienie śpiewania Jemu na chwałę i głoszenia ludziom – poprzez śpiew – ewangelii (dobrej nowiny).

Uważamy, że muzyka jest jednym z najbardziej czytelnych nośników przekazujących Boże poselstwo do wszystkich ludzi bez względu na wiek, status społeczny oraz wszelkiego rodzaju podziały na świecie. Istniejemy od 18 lat, jesteśmy młodymi (ciałem i duchem) ludźmi z różnych stron Śląska i nie tylko. Są wśród nas profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się śpiewem i muzyką, są amatorzy, niektórzy prowadzą śpiew, uwielbienie w swoich parafiach, zborach, wszyscy obdarzeni przez Boga talentem muzycznym. Dlatego to Jemu oddajemy chwałę w naszych pieśniac - czytamy na profilu FB.

Koncert Chóru Gospel "Z Miłości" w DK Bielszowice!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.