Wiadomości z Rudy Śląskiej

Konkurs dla młodzieży Mój Zawód Przyszłości - kim będziesz za 10 lat?

  • Dodano: 2019-12-20 13:15, aktualizacja: 2020-01-13 09:19

Jak może wyglądać kariera zawodowa w świecie następnej dekady? Jak technologia wpłynie na popularne zawody i jakie nowe stanowiska pracy powstaną w przyszłości? Pytamy uczniów, jak widzą swoją pracę marzeń w 2030 roku.

Pierwsza edycja konkursu Mój Zawód Przyszłości #praca2030 skierowana jest do uczniów szkół średnich województwa Śląskiego i Dolnośląskiego. 

To właśnie młodzież projektuje nasz świat przyszłości. Chcemy usłyszeć, jakie mają o nim wyobrażenie i jak w ich marzeniach może wyglądać praca w 2030 roku.

Wykonaj zadanie konkursowe i zagraj o cenne nagrody! Przygotuj opis wymarzonego zawodu przyszłości z myślą o rozwoju technologicznym i przemianach społeczno-kulturowych – praca konkursowa powinna mieć maksymalnie 3000 znaków ze spacjami.

Każdy uczestnik, aby wziąć udział w konkursie, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://www.aplikuj.pl/praca2030-zgloszenie

Czas trwania konkursu: 15.12.2019 – 29.02.2020 r. Rozstrzygnięcie nastąpi 9 marca 2020 r.

Uczestnicy będą walczyć o atrakcyjne nagrody:

  • Semestralny kurs programowania nagroda główna ufundowana przez szkołę Giganci Programowania dla autora najciekawszej pracy konkursowej,
  • nagrody rzeczowe w postaci gadżetów elektronicznych i gamingowych.

Giganci Programowania to największa w Polsce innowacyjna szkoła programowania, w której kształceni są młodzi ludzie zainteresowani nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Celem zajęć jest wyszkolenie znającego się na informatyce młodego człowieka, który bez żadnych kompleksów będzie mógł funkcjonować w przyszłości na nowoczesnym rynku pracy. Giganci Programowania wierzą, że taka nauka rozwija nie tylko umiejętności cyfrowe, dające lepszy start w przyszłość, ale co ważniejsze – stymuluje rozwój logicznego myślenia.

Szczegóły i pełny regulamin konkursu: https://www.aplikuj.pl/praca2030
Kontakt z organizatorem: redakcja@aplikuj.plPatronem medialnym wydarzenia jest portal RudaSlaska.com.pl.
Patronat portalu RudaSlaska.com.pl


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.