Wiadomości z Rudy Śląskiej

Konkurs zdjęciowy na Najfajniejszego Bobasa 2020 roku - czekamy na zgłoszenia!

  • Dodano: 2021-01-14 14:00, aktualizacja: 2021-01-19 10:50

Rok 2020 na długo zapadnie nam w pamięć. Pandemia koronawirusa, wybory prezydenckie, lockdown czy Strajk Kobiet. Jedni ubiegły rok będą wspominać źle, inni dobrze, ale na pewno dla wielu mieszkańców był to rok niezwykły – był to bowiem czas, w którym przyszli na świat. 

W 2020 roku w Rudzie Śląskiej urodziło się ponad dwa tysiące dzieci. Zapraszamy zatem rodziców najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w zabawie, podczas której wyłonimy tego najfajniejszego, rudzkiego bobasa ubiegłego roku.

Na zdjęcia dzieci urodzonych w roku 2020 czekamy do czwartku 21 stycznia, do godziny 24:00. Aby wysłać zdjęcie należy skorzystać z poniższego formularza (w polu „Opis” należy wpisać imię dziecka oraz datę urodzenia. W polu „Dzielnica” - dzielnicę, w której mieszka, a w polu „Autor” należy wpisać imię i nazwisko osoby wysyłającej zdjęcie. Należy również podać adres e-mail do kontaktu):

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na tego bobasa, który spodoba im się najbardziej. Głosowanie potrwa do czwartku 28 stycznia, do godziny 12:00.

Dla zwycięzcy czekają atrakcyjne nagrody!

I miejsce


Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.

Fundatorzy:


Źródło: REDAKCJA