Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kryminalni z "jedynki" zatrzymali włamywacza

  • Dodano: 2018-05-14 08:15, aktualizacja: 2018-05-14 07:28

Policjanci z komisariatu I zatrzymali włamywacza. Tym razem w ręce kryminalnych wpadł 40-letni bezdomny, który w ciągu ostatnich kilku dni dwa razy włamał się do sklepów. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z „jedynki” badali sprawy włamań do dwóch sklepów jednego właściciela. Sprawca po włamaniu kradł pozostawiony w sklepie bilon i cukierki. Pracujący nad sprawą śledczy ustalili, że sprawcą włamań był 40-letni bezdomny, który pracował kiedyś u właściciela sklepów. Zatrzymany przez policjantów włamywacz, przyznał się do winy. Stróże prawa odzyskali również część skradzionych cukierków. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 10 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • chyba

    I w ten prosty sposób ustawił sobie życie do 10 lat.Ciepło, dach nad głową, jedzenie, kąpiele, spacery.... co takiemu człowiekowi więcej potrzeba?

  • miastemrządzimafia

    Hahaha

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.