Wiadomości z Rudy Śląskiej

Mistrzostwa Polski zdominowane przez zawodników GROT-u!

  • Dodano: 2018-09-10 08:15, aktualizacja: 2018-09-10 06:45

Zawodnicy Grotu do Żywca jechali z dużymi nadziejami, ale to co się tam wydarzyło, zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu. Nasi zawodnicy poszli na całość i zdominowali tegoroczne Mistrzostwa Polski!

Indywidualną Mistrzynią Polski została Natalia Lepa, a tytuł II Wicemistrzyni Polski wywalczyła Karolina Hernicka.
Chłopcy nie wypadli gorzej, bo Wicemistrzem Polski został Jakub Sroka, a tytuł II Wicemistrza Polski powędrował do Adriana Szłapaka.

Drużyna Dziewcząt w składzie: Natalia Lepa, Karolina Hernicka, Dominika Ratyńska, Dominika Brzezina zostały drużynowymi Mistrzyniami Polski.

Drużyna chłopców w składzie: Jakub Sroka, Adrian Szłapak, Paweł Korzonek, Mateusz Synowiec zdobyli natomiast tytuł drużynowych Wicemistrzów Polski.

W konkurencji Mikst, Mistrzostwo Polski zdobyła para: Natalia Lepa, Adrian Szłapak, a tytuł Wicemistrzowski trafił w ręce pary: Karolina Hernicka, Jakub Sroka.

Ponadto, Natalia Lepa dołożyła jeszcze dwa złote medale zwyciężając zdecydowanie klasyfikacje na odległościach długich 2x40m, oraz krótkich 2x20m strzelając łącznie 1372/1440 pkt!

Jak widać ciężka, całoroczna praca się opłaciła! Teraz chwila odpoczynku, ale nie składamy jeszcze broni, bo przed nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dzieci.

Kadra trenerska w składzie:

  • Dariusz Wyciślik
  • Rafał Lepa
  • Igor Chudy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również