Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na mapie Rudy Śląskiej pojawiło się nowe, ciekawe miejsce - Salon Natural Look

  • Dodano: 2024-04-10 10:15

Na mapie Rudy Śląskiej pojawiło się nowe, ciekawe miejsce, które szczególnie zainteresuje miłośników urody. Mowa o Salonie Natural Look - wyjątkowym zakątku, gdzie harmonia i piękno idą w parze z naturą. O tym miejscu rozmawiamy z jego właścicielką - Izabelą Śledzioną. 

Salon Natural Look to nie tylko przestrzeń pełna spokoju i relaksu, ale przede wszystkim miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z prawdziwą pasją do pielęgnacji urody. Wśród propozycji salonu znajdują się m.in. opalanie natryskowe, stanowiące zdrową alternatywę dla tradycyjnych metod opalania, stylizacja rzęs oraz laminacja brwi. 

Co było Pani inspiracją do otwarcia Salonu Natural Look w Rudzie Śląskiej?

Izabela Śledziona: Do otwarcia salonu pchnął mnie fakt, by być osobą niezależną. Od nastoletnich lat interesowałam się kosmetyką. Fryzury, makijaże, paznokcie to było coś, co lubię. Z czasem postanowiłam coś z tym zrobić i pójść na pierwszy kurs stylizacji rzęs. Z biegiem czasu zostało to moją pasją. Zawsze marzyłam o swoim miejscu, gdzie będę czuła się bezpieczna i spełniona.

Czym wyróżnia się Wasza oferta opalania natryskowego na tle innych dostępnych metod opalania i jakie są główne korzyści tego zabiegu dla klientów?

Izabela Śledziona: Nasza oferta wyróżnia się tym, że jako jedyni w Rudzie Śląskiej działamy na produktach marki Aura Sun. Produkty te są naturalne i mają bardzo dobry skład. Posiadają witaminy: A, B, C i E, które nawilżają i pielęgnują skórę ciała. Mają lekką formułę, która zapewnia stopniowe zanikanie opalenizny. Nie kleją się tuż po aplikacji, mają przyjemny zapach soczystego arbuza lub pudrowych chusteczek. 

Lifting i stylizacja rzęs to zabiegi, które cieszą się coraz większą popularnością. Jakie są główne zalety wykonania takich zabiegów?

Izabela Śledziona: Tak, lifting jak i stylizację rzęs są bardzo popularnym zabiegiem. Główną zaletą Liftingu jest podkręcenie i uniesienie rzęs. Zabieg ten nie niszczy, a wręcz wzmacnia naturalne rzęsy. Nakładana farbka wraz z innymi preparatami nadaje piękną oprawę oczu. Kobieta czuje się dowartościowana. Stylizacja rzęs ma też swoje zalety. Można przedłużyć i nadać objętości według uznania klientki. Oczy stają się większe i bardziej atrakcyjne. Klientka czuje się wtedy bardziej atrakcyjna, co wpływa na pozytywne samopoczucie.

Laminacja brwi to stosunkowo nowa usługa na rynku kosmetycznym. Na czym polega ten zabieg i dla kogo jest szczególnie polecany?

Izabela Śledziona: Laminacji brwi polega na okiełznaniu włosków i nadaniu pięknego kształtu. Zabieg ten jest dla osób, które dziennie walczą z nich ułożeniem. Pozwala uzyskać odpowiedni kształt, który utrzymuje się do kilku tygodni.

Dla wielu kobiet decyzja o wyborze salonu kosmetycznego jest kwestią zaufania. Jakie argumenty przemawiają za tym, że klientki powinny wybrać właśnie Salon Natural Look?

Izabela Śledziona: W naszym salonie panuje miła atmosfera. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Profesjonalizm przy każdym zabiegu jest bardzo ważny. Staramy się, aby każda osoba, która do nas przychodzi, poczuła się komfortowo i wyjątkowo.

Czy uważa Pani, że do Salonu Natural Look warto przyjechać również z innych miast? Co wyróżnia Salon na tle konkurencji?

Izabela Śledziona: Oczywiście, że warto. W ofercie naszego salonu mamy różne zabiegi. Od stylizacji rzęs i brwi po opalanie natryskowe. Każde kolejne szkolenia, kursy są po to, aby podnosić swoje kwalifikacje. Atmosfera jest przyjazna i można spędzić miło czas. Wszystkie osoby, które przychodzą do naszego Salonu są informowane o tym jak dbać o rzęsy, brwi czy swoją skórę. Można również nabyć produkty z tym związane. Serdecznie polecam i zapraszam.

Dziękujemy za wywiad i zapraszamy do odwiedzenia Salonu Natural Look, który znajduje się w Halembie przy ulicy Solidarności 15 E.

Komentarze (3)    dodaj »

  • inzynier

    Trzymamy kciuki za udany biznes

  • Ecik

    A kwiaciarnia jak była to przynajmni jakoś tulpa szło kupić. A teraz moi na gyburstag mom kupić laminowane brwi?

  • Janina

    Już jadę z Warszawy do Was....hahaha

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również