Wiadomości z Rudy Śląskiej

Niedzielski: zgromadzenia do pięciu osób; do limitu nie są zaliczane osoby zaszczepione

  • Dodano: 2021-03-26 06:15, aktualizacja: 2021-03-26 07:12

Nadal obowiązuje limit dla zgromadzeń - do pięciu osób. Do limitu nie są zaliczane osoby, który zostały zaszczepione - zaznaczył w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Podczas konferencji prasowej, na której poinformowano o nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa padło pytanie, czy limity zgromadzeń się zmienią i czy nadal będą obowiązywały limity możliwości zaproszenia na spotkanie rodzinne pięciu osób.

Wszystkie zasady bezpieczeństwa, które obowiązywały do tej pory, oprócz tych, które informowaliśmy, że się zmienią, obowiązują te same, czyli limit zgromadzeń jest pięcioosobowy" - odpowiedział szef resortu zdrowia. "Przypomnę, że w ramach tego limitu nie są zaliczane osoby, które odbyły szczepienie - podkreślił Niedzielski. 

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Padre

    Zacznijcie to w końcu bezlitośnie kontrolować i stosować nieuchronność kary! Metoda strasznie pohukiwania nie zdaje egzaminu! Słaby ten rząd. Z takim podejściem rządu i społeczeństwa to ta pandemia będzie wiecznie trwała. Ale to tylko i wyłącznie na własne życzenie!!!

  • Halymbiok

    10 kwietnia się zbliża a towarzysz prezes już zaszczepiony....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.