Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nigdy nie wiemy jaki zakręt nas czeka. Kierowcom przyjrzał się żużlowiec Bartosz Zmarzlik

 • Dodano: 2020-07-28 06:45, aktualizacja: 2020-07-28 06:52

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Bartosz Zmarzlik - żużlowiec, aktualny indywidualny Mistrz Świata, zawodnik Stali Gorzów. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Gośćmi specjalnymi podczas inauguracji kampanii byli rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Maciej Giemza.

Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzał się w tym tygodniu najlepszy żużlowiec świata - Bartosz Zmarzlik, znany w świecie czarnego sportu jako "F-16" Komentuje on film z udziałem motocyklisty, który jedzie z dużą prędkością i niestety na zakręcie nie jest w stanie opanować swojej maszyny. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • benio

  No i dobrze mu tak ,mysla ze ulice sa tylko dla nich.widzialen nieraz jeszcze gorszych idiotow

 • lyjo

  Ale super jakość nagrania.

 • Tyjo

  Aleś błysnął. Mówi to ten co jeździ w kółko

 • SGP

  To że ktoś zawodowo jeździ w kółko i to najlepiej na świecie, nie znaczy, że prywatnie nie jeździ inaczej niż w kółko (choć może bardziej w owal niż w kółko). Nawiasem mówiąc, spróbuj w kółko tak jak on na jego motocyklu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.